KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ogłoszono kartę walk Polsat Boxing Night. Są niespodzianki

Są niespodzianki w karcie walk czwartej edycji [tag=17964]Polsat Boxing Night[/tag]. W rozpisce nie są już wyłącznie pojedynki polsko-polskie. Pojawiło się między innymi nazwisko Mariusza Wacha.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
W rozpisce znalazło się starcie amatorskie. Medalista z ME w Bułgarii, Tomasz Jabłoński, skrzyżuje rękawice z Bartoszem Gołębiewskim. Poza tym chciano zorganizować rewanż w ramach starcia olimpijskiego pomiędzy Sandrą Drabik a Nicolą Adams. Na przeszkodzie stała jednak brytyjska federacja.
Zawodową część gali otworzy pojedynek pomiędzy Maciejem Miszkiniem a Tomaszem Gargulą. Następnie do ringu wyjdą najlepsze polskie pięściarki - Ewa Piątkowska i Ewa Brodnicka. Ich walka wyłoni numer jeden damskiego boksu nad Wisłą.

Jeśli chodzi o pozostałe starcia karty głównej, to po raz pierwszy w historii PBN promotorzy odeszli od samych walk polsko-polskich. Kamil Szeremeta podejmie doświadczonego Patricka Mendy'ego, Michał Cieślak skrzyżuje rękawice z Shawnem Coxem, zaś rywalem Dariusza Sęka będzie Cornelius White.

Dwa główne pojedynki gali to królewska waga ciężka. Oprócz wcześniej zapowiadanego pojedynku Tomasz Adamek vs Przemysław Saleta, dość niespodziewanie dojdzie do potyczki Mariusz Wach vs Marcin Rekowski.

Bilety na galę, która 26 września odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 40 złotych.

Karta walk:

Walki zawodowe
Tomasz Adamek vs Przemysław Saleta
Mariusz Wach vs Marcin Rekowski
Dariusz Sęk vs Cornelius White
Michał Cieślak vs Shawn Cox
Kamil Szeremeta vs Patrick Mendy
Ewa Piątkowska vs Ewa Brodnicka
Maciej Miszkiń vs Tomasz Gargula

Walki amatorskie
Tomasz Jabłoński vs Bartosz Gołębiewski

Czy podoba ci się karta walk PBN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×