Fury na fali. Utalentowany kuzyn Tysona nokautuje w 97 sekund!

Niespodziewany sukces Tysona Fury'ego stał się inspiracją dla jego kuzyna, niepokonanego na zawodowych ringach Hughiego. Mierzący 198 cm wzrostu 21-latek w zaledwie 97 sekund znokautował potężnego rywala!

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło

Legitymujący się nieskazitelnym rekordem 18 zwycięstw (10 przez nokaut) Hughie Fury na gali w Westcroft Leisure Centre w Carshalton błyskawicznie odprawił potężnego, bo ważącego ponad 120 kg Larry'ego Olubamiwo. Walka z udziałem młodego Brytyjczyka z Manchesteru trwała zaledwie 97 sekund i zakończyła się nokautem.

Hughie przez część obserwatorów do niedawna uznawany był za pięściarza obdarzonego większym talentem niż jego starszy kuzyn. W czasach amatorskich sięgał m.in. po tytuł mistrza świata juniorów. Tyson zaś 28 listopada sprawił jedną z największych niespodzianek w wadze ciężkiej ostatnich lat i odebrał Władimirowi Kliczce tytuły zawodowego czempiona federacji WBA, WBO, IBF i IBO.

"Olbrzym z Wilmslow" w wielu wypowiedziach prasowych pochwalał zaangażowanie i profesjonalizm bliskiego krewnego, twierdząc, że traktuje on boks o wiele poważniej od niego i w przyszłości skazany jest na sukces. Byli bracia Kliczkowie, może niebawem wagę ciężką zdominuje klan Furych?

Czy Tyson i Hughie Fury pójdą śladami braci Kliczków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×