Gala w Wieliczce: pogromca Dawida Kosteckiego z kolejną porażką

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Rękawica bokserska
/ Rękawica bokserska
zdjęcie autora artykułu

Jordan Kuliński (3-0-1, 1 KO) nadal w świetnej dyspozycji. Utalentowany pięściarz w polsko-polskiej konfrontacji w Wieliczce ograł Andrzeja Sołdrę (12-5-1, 5 KO).

W tym artykule dowiesz się o:

Od początku pojedynek toczył się w bardzo dobrym tempie. Zawodnik grupy Fight Events bardzo szybko zranił pogromcę Dawida Kosteckiego i był bliski znokautowania rywala. Andrzejowi Sołdrze udało się jednak przetrwać, ale nadal nie potrafił zagrozić niepokonanemu Jordanowi Kulińskiemu. Nowosądeczanin starał się jeszcze odwrócić przebieg starcia na swoją korzyść, ale z marnym skutkiem.

Po sześciu bardzo ciekawych rundach ostatecznie Kuliński wygrał przez jednogłośną decyzję. Sędziowie punktowali 59-55, 58-56 i 59-56 na jego korzyść. Zanotował tym samym trzecią profesjonalną wygraną. Bokser z Nowego Sącza z kolei przegrał trzeci pojedynek z rzędu.

We wcześniejszych walkach imprezy w Wieliczce triumfował między innymi Mykola Vovk, który pokonał Krzysztofa Kopytka. Wydarzenie zakończy pojedynek wagi ciężkiej Marcin Rekowski vs Krzysztof Zimnoch.

ZOBACZ WIDEO Jędrzejczyk ostro o Kowalkiewicz. Jest odpowiedź

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Jordan Kuliński może zostać mistrzem świata?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)