Poważne treningi polskiego pięściarza. Sparował z legendą

Marek Jędrzejewski (14-1, 13 KO) poważnie podszedł do walki z Piotrem Gudlem (8-2-1, 1 KO). Polski pięściarz przygotowywał się z legendą boksu zawodowego.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Marek Jędrzejewski [P] nokautuje rywala Materiały prasowe / First Punch / Marek Jędrzejewski [P] nokautuje rywala
Do pojedynku dojdzie 27 października podczas gali Underground Boxing Show X, którą zorganizuje Tomasz Babiloński. Starcie zakontraktowano na osiem rund. Limit wagowy to kategoria junior półśrednia.

Zawodnik z Damnicy do starcia przygotowuje się w Niemczech. Trenował pod przywództwem legendarnego, ale do niedawna wciąż bijącego się Roya Jonesa Juniora.

- Jones przyjechał odwiedzić nasz zespół. Chwalił Marka za jego styl i mocny cios. Będzie nieuchwytny dla rywali - opowiedział w rozmowie z bokser.org menadżer utalentowanego pięściarza, Krzysztof Jaszczuk.

Walka z Piotrem Gudlem będzie bardzo ważna dla kariery Marka Jędrzejewskiego. - Zadecyduje o jego przyszłości. To będzie jego weryfikacja. Okaże się, na jakim jest poziomie. Czy warto dalej boksować, czy trzeba szukać innej alternatywy - zakończył promotor grupy First Punch.

To nie pierwszy raz, kiedy "RJJ" był powiązany z polskimi sportami walki. W czerwcu 2012 po kontrowersyjnej decyzji na gali w Łodzi pokonał Pawła Głażewskiego. Wcześniej wielokrotnie mówiło się o jego starciu z Dariuszem Michalczewskim, ale do potyczki z "Tygrysem" nigdy nie doszło.

ZOBACZ WIDEO Primera Division: wielkie błędy obrońców w derbach Basków. VAR znów pomógł [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Marek Jędrzejewski pokona Piotra Gudla?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×