Andrzej Gołota przylatuje na rocznicę odzyskania niepodległości. Poprowadzi trening bokserski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT/NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Andrzej Gołota
Newspix / RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT/NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Andrzej Gołota
zdjęcie autora artykułu

Andrzej Gołota w środę przyleci z Chicago do Polski. Jego wizyta w kraju jest związana z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości. Były świetny pięściarz poprowadzi trening bokserski w Krotoszynie.

W tym artykule dowiesz się o:

Portal "wpolityce.pl" informuje, że Andrzej Gołota w środę (7 listopada) otworzy klub bokserski, który został nazwany na jego cześć. Były legendarny pięściarz poprowadzi trening w Krotoszyńskim Klubie Bokserskim. To 30-tysięczna miejscowość w województwie wielkopolskim.

Spotkanie jest zorganizowane w ramach 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. - Andrzej cieszy się na tę wizytę. Tym bardziej, że bardzo chciał być w Polsce w stulecie odzyskania niepodległości - mówi portalowi Mariola Gołota, żona pięściarza.

W treningu będzie mógł wziąć każdy, kto zarejestruje się na facebookowej stronie klubu, a następnie okaże dowód osobisty. Do zajęć trzeba być przygotowanym, czyli posiadać buty, strój i rękawice bokserskie.

Klub bokserski w Krotoszynie prowadzi zajęcia od stycznia. Dla Gołoty nie jest to pierwsza wizyta w mieście. Dwa lata temu odwiedził zapaśników z miejscowego klubu.

ZOBACZ WIDEO KSW 46: zobacz zapowiedź gali w Gliwicach!

Źródło artykułu: