Koronawirus. Hitowe pojedynki Usyk - Chisora i Powietkin - Whyte przełożone

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: Dillian Whyte
Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu: Dillian Whyte
zdjęcie autora artykułu

Eddie Hearn postanowił działać zgodnie z wytycznymi brytyjskiego rządu i odwołał majowe gale. Pojedynek Dilliana Whyte'a z Aleksandrem Powietkinem przełożono o dwa miesiące.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Decyzja Eddiego Hearna ma związek także z zarządzeniem brytyjskiej komisji bokserskiej, która nie będzie sankcjonować gal do końca maja. Tym samym grupa Matchroom Boxing musiała przełożyć trzy wydarzenia na późniejszy termin.

Starcie Dilliana Whyte'a z Aleksandrem Powietkinem przeniesiono z 2 maja na 4 lipca. Z kolei na 11 lipca przełożono pojedynek Lee Selby - George Kambosos Jr, który pierwotnie miał odbyć się 9 maja w Cardiff.

Jak na razie Hearn nie jest w stanie podać nowego terminu walki Dereka Chisory z Ołeksandrem Usykiem. Brytyjczyk miał zmierzyć się z Ukraińcem 23 maja w Londynie, a zwycięzca pojedynku ma zostać oficjalnym pretendentem do starcia z Anthonym Joshuą.

"Zdrowie i bezpieczeństwo bokserów, personelu, organizatorów i fanów zaangażowanych w nasze wydarzenia pozostaje dla nas najwyższym priorytetem i dziękujemy wszystkim za zrozumienie. Z niecierpliwością oczekujemy powrotu światowej klasy wydarzeń bokserskich" - można przeczytać w oficjalnym komunikacie Matchroom Boxing.

Czytaj także: Izu Ugonoh zawalczy dla KSW UFC reaguje na aresztowanie Jona Jonesa

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)