Boks. Mike Tyson - Roy Jones Jr. Szokujące wyznanie "Bestii". "Walczę o swoje życie"

28 listopada do ringu powrócą dwie legendy boksu zawodowego. W pojedynku pokazowym w Los Angeles Mike Tyson zmierzy się z Royem Jonesem. "Bestia" bardzo poważnie traktuje nadchodzącą walkę, uzależniając od niej dalsze życie.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mike Tyson ONS.pl / Na zdjęciu: Mike Tyson
Tyson wróci na ring po 15 latach przerwy. Najmłodszy mistrz świata w historii wagi ciężkiej od kilku miesięcy szykuje się do boju z Royem Jonesem Jr.

Walka odbędzie się na dystansie ośmiu dwuminutowych rund. Dla Mike'a Tysona nie ma być to jednorazowy powrót między liny, gdyż 54-latek planuje stoczyć więcej pojedynków. Chce również dać wzór innym, emerytowanym bokserom, by ci również spróbowali jeszcze swoich sił w ringu.

Na Instagramie "Legends Only League" można zobaczyć krótki wywiad z Tysonem, w którym opowiada on o nadchodzącym starciu. Ikona wagi ciężkiej przedstawił też swój sposób myślenia, który towarzyszył mu przez całą karierę.

ZOBACZ WIDEO: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Szef KSW odpowiada!

- Wszystko w życiu osiągnąłem krwią, potem i pragnieniem. Cokolwiek robię, wkładam w to wiele wysiłku. Jeśli mi się nie uda, umrę. Ile osób tak robi? Ilu ludzi daje z siebie wszystko i mówi, że rezygnuje z tego wszystkiego? Po prostu walczę o swoje życie - powiedział Tyson.

Mike Tyson w zawodowej karierze stoczył 56 pojedynków, z których 50 wygrał (44 przez nokaut). Do historii przeszły jego pojedynki z Evanderem Holyfieldem, Lennoxem Lewisem czy Andrzejem Gołotą.

Transmisję z gali Tyson - Jones Jr przeprowadzi Polsat Sport w nocy z 28 na 29 listopada.

Zobacz także:
UFC. Greg Hardy kolejnym rywalem Marcina Tybury
UFC 255. Wyniki gali. Walentina Szewczenko i Deiveson Figueiredo obronili pasy

Czy będziesz oglądał walkę Tysona z Jonesem Jr?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×