"Jedyne co walczyło, to było serce". Szeremeta o łomocie od Gołowkina

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Cliff Hawkins / Staff / Kamil Szeremeta na deskach podczas walki z Giennadijem Gołowkinem
Getty Images / Cliff Hawkins / Staff / Kamil Szeremeta na deskach podczas walki z Giennadijem Gołowkinem
zdjęcie autora artykułu

Kamil Szeremeta skomentował w mediach społecznościowych porażkę z Giennadijem Gołowkinem. "Mimo wszystko powiem to... Za POLSKĘ auuuu!" - napisał nasz pięściarz na Facebooku.

W tym artykule dowiesz się o:

"Wiedziałem, że będzie ciężko, że każdy celny cios będzie bolał. Padałem, wstawałem, chciałem walczyć dalej. Sędzia po 7. rundzie podszedł do nas i powiedział, że przerwie walkę, żeby uchronić mi więcej zdrowia. Z tej perspektywy była to właściwa decyzja" - czytamy na facebookowym koncie Kamila Szeremety.

Polski pięściarz nie miał żadnych szans w walce o pasy IBF i IBO kategorii średniej z Giennadijem Gołowkinem. Po 7. rundzie sędzia przerwał nierówny pojedynek, który Szeremeta przypłacił kontuzją oka (więcej  TUTAJ).

"Od 5. czy 6. rundy, po którymś czystym ciosie, walczyłem 'podłączony' i jedyne co walczyło, to było serce. Gołowkin, tak jak wcześniej zresztą mówiłem, to najwyższa liga. Ja zebrałem nie tylko łomot, ale i cenne doświadczenie, które pozostanie ze mną" - napisał 31-letni Szeremeta na FB.

ZOBACZ WIDEO: GROMDA 3. "Don Diego" górą! "Moje zacięte serce zdecydowało"

Bokser z Białegostoku nie myśli na razie o sportowej przyszłości. Jak zapowiedział, teraz chce spędzić trochę czasu ze swoją wspaniałą rodziną.

"Na razie chcę odpocząć i przemyśleć pewne sprawy, bo nic tak mnie nie boli jak duma. Morda, ucho czy szczęka wyzdrowieje... Ciekawe, jak będzie z charakterem. Dziękuję Wam! I mimo wszystko powiem to... Za POLSKĘ auuuu!" - podsumował Szeremeta.

Zobacz: Boks. To była egzekucja! Kamil Szeremeta padał na deski aż cztery razy (wideo)

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
yes
20.12.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
sam o sobie...