Kibice wrócili na trybuny i już dochodzi do bijatyk. Skandaliczne obrazki z gali

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Mike Coppinger / Bitwa na trybunach podczas gali bokserskiej w Kalifornii
Twitter / Mike Coppinger / Bitwa na trybunach podczas gali bokserskiej w Kalifornii
zdjęcie autora artykułu

Skandaliczne sceny miały miejsce na stadionie w Kalifornii. W oczekiwaniu na walkę wieczoru pomiędzy Andy Ruizem i Chrisem Arreolą kibice sami urządzali sobie regularne bitwy na trybunach.

W tym artykule dowiesz się o:

W USA na wydarzenia sportowe powoli znów są wprowadzani kibice. Część z nich na udział w wielkich imprezach jednak nie zasłużyła, co dobitnie pokazują nagrania z trybun Dignity Health Sports Park w Carson (Kalifornia), gdzie w sobotni wieczór odbyła się gala... bokserska.

W sieci pojawiły się aż trzy filmiki, na których dochodzi do bójek między fanami. Na początek miało miejsce starcie dwóch kibiców, ale później  odbyła się już regularna bijatyka.

Na nagraniu Mike'a Coppingera widać ok. 15 osiłków, którzy przez blisko minutę okładają się pięściami. Po chwili dziennikarz boksu w "The Athletic" wrzucił kolejny filmik ze starcia na trybunach. "Co się dzieje?" - zastanawiał się Coppinger.

Obiekt w Carson mógł zapełnić się w 33 procentach, dzięki czemu galę na żywo obejrzało 3940 fanów.

W walce wieczoru Andy Ruiz jr zmierzył się z Chrisem Arreolą. Były pogromca Anthony'ego Joshuy na początku pojedynku był liczony, ale ostatecznie pewnie wygrał na punkty z doświadczonym pięściarzem (więcej o walce TUTAJ).

Czytaj teżDyskusje nad werdyktem będą trwały. Ringowa wojna na korzyść Josepha Parkera

ZOBACZ WIDEO: Andrzej Wasilewski przypomniał zabawną sytuację związaną z Arturem Szpilką. Tą historią rozśmieszył wszystkich!

Źródło artykułu: