KBN 15. Paweł Stępień - Deneb Diaz. Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Paweł Stępień podczas gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie może wykonać duży krok w kierunku walki o mistrzostwo świata. Najlepszy polski pięściarz wagi półciężkiej zmierzy się z Denebem Diazem. Kto w tym starciu ma więcej szans na wygraną?

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paweł Stępień Newspix / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / Na zdjęciu: Paweł Stępień
Patrząc na ofertę firm bukmacherskich na starcie Stępień - Diaz wniosek jest prosty - Polak ma bez problemów uporać się z Kolumbijczykiem. Kurs na triumf boksera ze Szczecina wynosi zaledwie 1.04, gdy w przypadku Diaza sięga kształtuje się w okolicach 9.00.

Paweł Stępień to nr 1 kategorii półciężkiej w Polsce. Do tej pory wygrał 14 z 15 zawodowych pojedynków i 1 zremisował. Ostatni raz boksował w lipcu 2020 roku na gali w Augustowie, gdzie wygrał rewanż z Markiem Matyją.

Wysoki kurs na Daneba Diaza na pierwszy rzut oka może dziwić, gdyż do tej pory Kolumbijczyk nie przegrał w zawodowej karierze. Klasa jego dotychczasowych rywali była jednak niska - w większości byli to pięściarze z ujemnymi rekordami. Pojedynek ze Stępniem to dla Diaza największe wyzwanie, ale też wielka szansa, bowiem stawką pojedynku będzie pas IBF Intercontinental w wadze półciężkiej.

W walce wieczoru Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie Artur Szpilka zmierzy się z Łukaszem Różańskim. Galę będzie można obejrzeć w WP Pilot. Cena dostępu do transmisji to 26,99 zł.

Czytaj także:
Krzysztof Włodarczyk już nie wsiada "za kółko". Co by zrobił, gdyby mógł cofnąć czas?
Międzynarodowe Stowarzyszenie Bokserskie wszczęło śledztwo ws. śmierci Jordańczyka w Polsce

ZOBACZ WIDEO: FEN 34. Powstanie Freak Exclusive Night?! "Być może powołamy nową organizację"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×