Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

"Zmusza baranów". Tym wpisem Andrzej Wasilewski wywołał burzę

Andrzej Wasilewski słynie ze swoich zdecydowanych stanowisk na Twitterze. Tym razem jednak poruszył wrażliwy temat społeczny. Po jego wpisie rozpętała się prawdziwa burza komentarzy.

Artur Babicz
Artur Babicz
Andrzej Wasilewski WP SportoweFakty / Anna Szałaj / Na zdjęciu: Andrzej Wasilewski
Andrzej Wasilewski to jeden z najbardziej znanych promotorów bokserskich w Polsce. To do niego należy najmocniejsza grupa KnockOut Prmotions. Jednak oprócz pracy nad karierą czołowych polskich pięściarzy, m.in. Mateusza Masternaka, Krzysztofa Głowackiego czy wcześniej Artura Szpilki. Słynie on ze swoich zdecydowanych komentarzy na Twitterze.

W zdecydowanej większości Andrzej Wasilewski wypowiada się publicznie na tematy sportowe. Tak było m.in. w przypadku kolejnej porażki Igora Jakubowskiego (więcej na ten temat TUTAJ) czy nieudanych negocjacji walk Michała Cieślaka (więcej TUTAJ).

Tym razem na tapet wziął nie temat sportowy, a społeczny. A dokładnie, w sposób dobitny skomentował osoby, które nie chcą dobrowolnie skorzystać ze szczepienia przeciw COVID-19. Wszystko w ramach komentarza do artykułu o sytuacji pandemicznej we Włoszech oraz tamtejszych ostrych obostrzeniach sanitarnych, które niejako zmuszają do przyjęcia szczepienia.

"Jestem we Włoszech. To jedyna logika, która zmusza baranów do szczepień, dzięki czemu całe społeczeństwo może normalnie funkcjonować" - napisał Andrzej Wasilewski.

Ten wpis wywołał lawinę komentarzy. Odpowiadający podzielili się na dwa obozy - tych popierających zdanie promotora oraz tych będących przeciwko. Co więcej, dyskusja szybko stała się bardzo agresywna i nie brak w niej było przekleństw czy innych inwektyw skierowanych w Andrzeja Wasielewskiego.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zatańczy ze znaną modelką
Zobacz także: Gwiazdor jeździ autem wartym fortunę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Chalidow dostał z "liścia". Tak zareagował
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
 • Tomasz Jacewicz Toruń Zgłoś komentarz
  Skomentuję to inaczej: "Włosi posyłają obywateli niczym barany na rzeź zmuszając ich do szczepień". Kto chce niech się szczepi. STOP segregacji sanitarnej!
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×