Jubileuszowe zwycięstwo Krzysztofa Włodarczyka. "Diablo" wygrał przed czasem

W walce wieczoru gali GIA 3 w Nowym Sączu jubileuszowy, 60., triumf odniósł Krzysztof Włodarczyk (60-4-1, 40 KO). "Diablo" rozprawił się z Maximilianem Jorgem Gomezem (29-6, 13 KO).


Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Krzysztof Włodarczyk Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk
"Diablo" powrócił do ringu po lipcowym triumfie nad Wadimem Nowopaszynem w Suwałkach. Wcześniej były mistrz świata walczył w 2019 roku, kiedy był lepszy od Taylora Mabiki i Alexandru Jura.

38-letni Gomez przyleciał do Małopolski z Buenos Aires po serii jedenastu triumfów z rzędu. Wcześniejszą porażkę poniósł w 2015 roku przeciwko cenionemu Niemcowi, Dominicowi Boeselowi.

Krzysztof Włodarczyk rozprawił się z rywalem przed czasem. Od początku pojedynku atakował. W pierwszej i drugiej rundzie pokazał swoją przewagę. W trzecim starciu udało mu się nawet przewrócić konkurenta po krótkim lewym.

Czwarta odsłona była decydująca. "Diablo" udowodnił, że w zawodowym ringu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i rozbił konkurenta. Gomez ponownie przyklęknął. Wytrwał do końca rundy, ale nie wyszedł do piątego starcia.

We wcześniejszych walkach Łukasz Pławecki zremisował z Radoslavem Estocinem, a Kamil Gardzielik wypunktował Nicolasa Palaciosa.

Marcin Najman tłumaczy się z kontrowersyjnej walki. Ma nowy, szokujący pomysł! >>
Cały świat pisze o tym, co zrobił Marcin Najman >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: takiego widoku zupełnie się nie spodziewała. "Co one robią?"
Czy "Diablo" powalczy jeszcze o pas mistrza świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×