Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

"Nie był to miły telefon". Wyciekła treść rozmowy Włodarczyka z trenerem tuż przed więzieniem

Od 1 lutego Krzysztof Włodarczyk przebywa w więzieniu, odbywając karę za poruszanie się pojazdem mechanicznym bez uprawień. Jego trener ujawnił w "Super Expressie", co "Diablo" powiedział mu tuż przed trafieniem za kratki.

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Krzysztof Włodarczyk Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk
Obecnie Krzysztof Włodarczyk odbywa karę pozbawienia wolności po tym jak złamał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sąd skazał boksera na pięć miesięcy pozbawienia wolności.

Sportowiec wnioskował o możliwość odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego, czyli obrączki. Pod koniec stycznia, jak poinformował promotor Andrzej Wasilewski, sąd penitencjarny odrzucił jednak wniosek pięściarza.

Tym samym 1 lutego Włodarczyk stawił się w zakładzie karnym w Warszawie-Białołęce. Tuż przed wejściem sportowiec skontaktował się jeszcze ze swoim trenerem i zamienił z nim kilka słów. Zbigniew Raubo zdradził w rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla "Super Expressu", co przekazał mu jego podopieczny.

- Miałem od Krzyśka niecodzienny telefon, zadzwonił 20 minut przed wejściem na Białołękę. Powiedział: "Trenerze, pozdrawiam. Za 20 minut wchodzę, nie będę miał telefonu. Do zobaczenia". Nie był to miły telefon, bo wiadomo w jakiej się znalazł sytuacji - ujawnił szkoleniowiec.

Trener w wywiadzie dla "Super Expressu" wyraził również swoje wątpliwości, czy po wyjściu z więzienia Włodarczyk będzie jeszcze w stanie kontynuować profesjonalną karierę. - Będzie na siłę chciał udowodnić, że może. Ale czy głowa wytrzyma? - podkreślił szkoleniowiec Polaka.

Czytaj także:
Wielka mobilizacja na Ukrainie. Decyzja Kliczki mówi wszystko!
Pieniądze to nie wszystko! Mike Tyson podjął decyzję

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Jest ogień!". Internauci oczarowani pokazem Kowalkiewicz
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×