WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • budowlana-planeta.pl 0
  Marcin Najman właśnie potwierdził, że stadion jest wynajęty w całości. Do tej pory bazowałem na informacji, którą w jednym z wywiadów przekazał Martin Lewandowski (współwłaściciel federacji KSW), a której nigdy Marcin nie zdementował jednoznacznie.
  Martin Lewandowski, usiłował w mało sportowym duchu przekonać fanów, iż przedsięwzięcie Marcina nie ma szans na realizację. Dyskredytował promotora Narodowej Gali Boksu, przypominając o historii.
  Odniosłem wrażenie, iż próbuje stworzyć w moich oczach wizerunek Marcina, z którym nie powinienem się identyfikować. Z którym utożsamianie się jest wstydem. Iż mogę wziąć udział w projekcie, którego finału będę musiał się wstydzić.

  Nie przekonał mnie...

  Jak można zawierzyć człowiekowi, który wypowiada takie słowa w sytuacji, kiedy nachodzący sukces drugiego człowieka, będzie stanowił o zmianie układu sił na szachownicy. Realizacja gali Marcina sprawi, iż "Największa federacja w Europie związana ze sportami walki" jak to panowie z KSW lubią być określani, czy też "druga na świecie" co w mojej ocenie jest czystym przejawem megalomanii i stanowi o błędnej ocenie sytuacji, zastąpi obecnego lidera.

  Ponadto wczorajszy sukces gali DSF w połączeniu z kierunkiem rozwoju, ilością gal i przede wszystkim sportowym duchem, plasuje tą organizację na nowym poziomie.

  Globalny zasięg ACB, karty walk i widowisko sportowe bronią się same.

  Gdzie zatem uplasuje się KSW po sukcesie Narodowej Gali Boksu, dla której kolejnym krokiem może być już tylko wynajęcie większego stadionu i ściągnięcie nazwisk z samego szczytu?

  Co zatem kierowało Martinem, kiedy usiłował nowego gracza wyeliminować w najtrudniejszym dla rozwoju projektu momencie?

  W mojej ocenie była to świadomość nadchodzących zmian. Zmian, które są konsekwencją popełnionych błędów... W dużej mierze wizerunkowych...

  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • behawiorysta 0
  Najman robi niezłe show, na pewno będzie to największa Gala w Polsce. Konkurencja stara się pokrzyżować szyki Marcinowi, ale jak widać bezskutecznie. ND Promotion górą!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×