Żona Andrzeja Gołoty wrzuciła stare zdjęcie. Sama wydała męża

Z fotografii zamieszczonych w mediach społecznościowych przez Mariolę Gołotę wynika, że Andrzej Gołota jest pasjonatem krzyżówek. Jednak pewien szczegół na zdjęciu pięściarza z 1990 r. nie spodobał się internautom.

MF
Mariola Gołota, na małym zdjęciu: Andrzej Gołota PAP / WALDEMAR DESKA/instagram.com/mariolagolota / Na zdjęciu: Mariola Gołota, na małym zdjęciu: Andrzej Gołota
"Ten sam Andrzej, inne krzyżówki" - taki podpis zamieściła Mariola Gołota przy zdjęciach, na których widzimy Andrzeja Gołotę mierzącego się z zagadkami słowno-literowymi. Pierwsze powstało w 1990 r., drugie obecnie.

Na fotografii sprzed 34 lat jeden szczegół zszokował internautów. Pięściarz podczas rozwiązywania krzyżówek miał bowiem w ustach papierosa.

"Ale papieros naszemu Mistrzowi zdecydowanie nie pasuje", "Ten papieros mistrzu nie pasuje, użyj Photoshopa i zlikwiduj to" - komentowali użytkownicy Instagrama.

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Mariola Gołota szybko zareagowała. "W 1990 wszyscy palili, nawet sportowcy" - odparła.

Wyjaśniła ponadto, że jej mąż nigdy nie wygrał żadnej nagrody za rozwiązanie krzyżówki. Z prozaicznego powodu. "Nigdy nie wysyłał" - poinformowała.

Gołotowie są małżeństwem od ponad trzech dekad. Pobrali się we wspomnianym 1990 r. Mają dwoje dorosłych dzieci - syna Andrzeja oraz córkę Alexandrę.

Andrzej Gołota to legenda polskiego boksu, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Seulu (1988). Po przejściu na zawodowstwo czterokrotnie stawał przed szansą na zdobycie pasa mistrza świata wagi ciężkiej. Trzy pojedynki przegrał (z Lennoksem Lewisem, Johnem Ruizem i Lamonem Brewsterem), zaś z Chrisem Byrden zremisował.

Czytaj także: Tym zajmuje się zawodowo żona Gołoty. Wiedziałeś? Czytaj także: "To córka czy Pani?". Zdjęcia Gołoty robią furorę
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×