"To córka czy Pani?". Zdjęcia Gołoty robią furorę

Córka legendy polskiego boksu zawodowego, Aleksandra, wybrała ambitną drogę zawodową i poszła w ślady swojej mamy. Zobacz, jak bardzo jest podobna do Marioli Gołoty.

PB
Aleksandra Gołota (L), Mariola Gołota (P) WP SportoweFakty / instagram.com/mariolagolota / Na zdjęciu: Aleksandra Gołota (L), Mariola Gołota (P)
Mariola Gołota na swoim instagramowym koncie zamieściła kilka migawek z "Balu Debiutantek Biało-Czerwonych" (patrz poniżej). Wśród osobistości wydarzenia, które miało miejsce w Chicago, była jej córka - Aleksandra Gołota, Prezydent Legionu Młodych Polek (Legion of Young Polish Women), a także sam Andrzej Gołota.

"Tradycyjnie bal odbył się w pięknym Chicago Hilton, gdzie Legion jest jednym z najstarszych klientów" - dodała żona legendarnego polskiego boksera w opisie zdjęć.

Internauci byli pod dużym wrażeniem tego, jak bardzo Aleksandra przypomina dziś wyglądem swoją mamę. Podobieństwo między nimi było głównym tematem wpisów w sekcji komentarzy.

"Ciężko rozróżnić czy to Pani, pani Mariolu, czy córka", "Piękna kobieta po mamie, jak dwie krople wody", "Można się pomylić, normalnie bliźniaczki", "A ja to już się pogubiłam pani Mariolu, czy to córka na zdjęciu czy Pani" - to tylko wybrane opinie fanów.

Aleksandra Gołota ma 32 lata. Córka "Andrew" (Gołotowie mają jeszcze syna Andrzeja, rocznik 1991) poszła w ślady mamy. Ukończyła prawo na Marquette University w Milwaukee i obecnie pracuje jako prawniczka.

Zobacz Mariolę na zdjęciu z 1992 r.

Zobacz:
Poznajesz? Tak wygląda syn Gołoty
Boks. Mariola Gołota pokazała męża. Internauci zwrócili uwagę na jego fryzurę

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×