Tyson Fury - Ołeksandr Usyk. Gdzie oglądać ich walkę? Kto pokaże galę w Rijadzie? Będzie w TV?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Tyson Fury i Ołeksandr Usyk
Instagram / Na zdjęciu: Tyson Fury i Ołeksandr Usyk
zdjęcie autora artykułu

Gala w Rijadzie to wydarzenie, na które wyczekują fani boksu. W końcu podczas niej dojdzie do wielkiego pojedynku Tyson Fury - Ołeksandr Usyk. Ich walka ma odbyć się w nocy z soboty na niedzielę (18/19 maja). Sprawdź, gdzie oglądać tę potyczkę.

W tym artykule dowiesz się o:

Gdzie oglądać pojedynek Tyson Fury - Ołeksandr Usyk? Kto pokaże galę w Rijadzie? Kiedy do niej dojdzie?

Noc z soboty 18 maja na niedzielę 19 maja 2024 roku przejdzie do historii boksu. To właśnie w tym dniu dojdzie do wielkiego pojedynku, który ma zadecydować o mistrzostwie świata wagi ciężkiej. W ringu spotkają się dwaj wielcy zawodnicy, czyli Tyson Fury i Ołeksandr Usyk.

Na to starcie od dawna czekali kibice tej dyscypliny na całym świecie. Brytyjczyk posiada pas federacji WBC, natomiast Ukrainiec panuje w federacjach IBF, WBA oraz WBO. Do ich walki miało dojść w lutym, ale ze względu na kontuzję Fury'ego doszło do zmiany daty.

Do pojedynku Fury - Usyk dojdzie na gali w Rijadzie. Jej początek zaplanowano na godzinę 18:00 naszego czasu. Natomiast Brytyjczyk i Ukrainiec pojawią się w ringu tuż po północy. Z tej walki nie będzie jednak transmisji telewizyjnej.

Gala w Rijadzie w internecie. Stream online z pojedynku Tyson Fury - Ołeksandr Usyk

Transmisję z gali w Rijadzie w Polsce przeprowadzi platforma streamingowa DAZN. Trzeba jednak wykupić dostęp pay-per-view, który kosztuje 89,99 zł.

Początek walki Tyson Fury - Ołeksandr Usyk na gali w Rijadzie: 18.05/19.05 (sobota/niedziela), ok. godz. 00:00. Transmisja TV: Brak. Stream online: DAZN.

ZOBACZ WIDEO: Szpilka przyszedł do jego szatni. Wrzosek zdradza treść rozmowy i ocenia walkę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty