Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Bilety na galę Boxing Night 10: Michał Wlazło - Tomas Mozny w sprzedaży

Można już kupować bilety na ciekawie zapowiadającą się galę Boxing Night 10, która 12 czerwca odbędzie się w Częstochowie. Wejściówki są dostępne na portalu www.kupbilet.pl.

Konrad Kaźmierczak
Konrad Kaźmierczak
Walką wieczoru gali Boxing Night 10 organizowanej przez Marcina Najmana i Roberta Walaczaka będzie pojedynek o mistrzowski pas w formule K-1 Michał Wlazło - Tomas Mozny.
Pochodzący ze Słowacji Tomas Mozny to aktualny mistrz świata, który ma już na koncie występy przeciwko polskim wojownikom. Urodzony w Koszycach zawodnik bił się z naszymi reprezentantami i w boksie, i w MMA, i właśnie w K-1. Teraz przyjdzie mu zmierzyć się z równie wszechstronnym (bo z walczącym także w MMA), doskonale znanym fanom sportów walki w Polsce Michałem Wlazło, mistrzem Europy w K-1. Stawką konfrontacji obu wymienionych fighterów będzie pas czempiona Starego Kontynentu.
Oficjalny plakat gali Boxing Night 10 Oficjalny plakat gali Boxing Night 10
Oprócz tego w walkach na zasadach K-1 zobaczymy w Częstochowie mistrza Polski oraz zdobywcę Pucharu Świata Pawła Gierzyńskiego oraz Norberta Anzorge. Poza kickbokserami w Częstochowie wystąpią także pięściarze, bo to w końcu oni przez kilka lat stanowili o wysokiej jakości częstochowskich spotkań ze sportami walki. Tym razem w karcie walk znaleźli się - mający kontrakty z NW Promotion - Dawid Kwiatkowski, Łukasz Gworek i Adam Koprowski.

W najbliższych dniach mają także zostać dopięte ostatnie szczegóły porozumienia z dwoma przedstawicielami grupy Tymex Boxing Promotion - Marcinem Siwym i Robertem Parzęczewskim, którzy również zaprezentują się 12 czerwca przed częstochowską publicznością. W rozpisce znajdzie się także najprawdopodobniej potyczka toczona na zasadach MMA z udziałem zawodnika z Częstochowy.
Walka Krzysztofa Włodarczyka zagrożona

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×