Adamek - Molina online. Transmisja TV, stream na żywo w internecie. Gdzie oglądać?

Walka Adamek - Molina będzie głównym wydarzeniem Polsat Boxing Night. Gala odbędzie się 2 kwietnia 2016 roku. Transmisja w systemie PPV. Gdzie obejrzeć ją w internecie? W piątek darmowa transmisja z ważenia pięściarzy.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
PAP/EPA / PAP/Stanisław Rozpędzik

Gala Polsat Boxing Night jak zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem. We wcześniejszych edycjach walkami wieczoru były pojedynki polsko-polskie, jak choćby starcia Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą i Arturem Szpilką oraz Przemysława Salety z Andrzejem Gołotą. Mimo płatnej transmisji wielu fanów boksu i nie tylko zasiadało przed TV, aby na żywo oglądać Polsat Boxing Night.

W sobotę 2 kwietnia 2016 roku odbędzie się piąta edycja. Łącznie podczas Polsat Boxing Night odbędzie się sześć walk. Atrakcją wieczoru będzie pojedynek Tomasz Adamek vs Eric Molina. Transmisja w systemie PPV u większości dostawców kosztuje 40 zł. Polsat Boxing Night można również obejrzeć w internecie. Legalna transmisja nie będzie również za darmo. Stream online można wykupić w IPLA za 40 zł. Wszystkie walki transmitowane będą w jakości HD.

Tekstową relację live z Polsat Boxing Night przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

W piątek o godzinie 16:00 odbędzie się ważenie bokserów, którzy wystąpią podczas Polsat Boxing Night. Darmowa transmisja w stacji Polsat Sport oraz w internecie na platformie IPLA.

Polsat Boxing Night - transmisja w TV oraz internecie:

Piątek:

16:00 Ważenie przed Polsat Boxing Night. Transmisja TV: Polsat Sport, Polsat Sport News. Stream online: IPLA.

Sobota:

18:00 - Gala Polsat Boxing Night. Transmisja w systemie PPV. Stream online: IPLA.

Czy obejrzysz walkę Adamek - Molina na żywo podczas Polsat Boxing Night?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×