Boks. Już wiadomo, kto skomentuje walkę Adam Kownacki - Chris Arreola (transmisja)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Al Bello / Na zdjęciu: Adam Kownacki
Getty Images / Al Bello / Na zdjęciu: Adam Kownacki
zdjęcie autora artykułu

W sobotę Adama Kownackiego czeka jedna z najważniejszych walk w karierze. Jego rywalem będzie Chris Arreola. Pojedynek pokaże stacja Polsat. Wiadomo też, kto będzie komentatorem walki.

Walka pomiędzy Adamem Kownackim i Chrisem Arreolą odbędzie się 3 sierpnia w Barclays Center. Prawa do pokazywania tego hitowego pojedynku nabyła stacja Polsat, która transmisję będzie prowadzić nie tylko na swoim sportowym kanale, ale również i w otwartym kanale tej stacji.

Z informacji przekazanej na Twitterze przez dziennikarza Polsatu Mateusza Borka, pojedynek skomentują Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa. Z kolei gośćmi Borka w studiu będą Janusz Pindera, Przemysław Saleta, Maciej Miszkiń oraz Przemysław Gancarczyk.

Polski pięściarz ma na koncie dziewiętnaście wygranych i ani jednej porażki. Na początku roku wygrał przed czasem z Geraldem Washingtonem. Arreola ma rekord składający się z 38 zwycięstw, 5 porażek i jednego remisu. Ostatnio pokonał Jeana Pierre'a Augustina.

Transmisja gali z walką Kownacki - Arreola od 1:00 w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport.

Zobacz także: Chris Arreola: jeśli przegram z Adamem Kownackim, nie ma już dla mnie miejsca w boksie Adam Kownacki pewny swego. "Chris Arreola to idealny rywal"

ZOBACZ WIDEO: Piotr Jagiełło o meczu boksu olimpijskiego Polska - Bułgaria. "Zdziwiłbym się, gdybyśmy nie mieli swojej reprezentacji w Tokio"

Źródło artykułu: