KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Specjalny świąteczny TIR Fundacji Cancer Fighters dotarł do dzieci chorych na nowotwór!

Zakończył się świąteczny tour Fundacji Cancer Fighters. Święty Mikołaj wraz z ambasadorami Fundacji oraz wolontariuszami dotarł do chorych na raka dzieci w Szczecinie, Olsztynie, Warszawie i Wrocławiu.
Maciej Gruszczyński
Maciej Gruszczyński
WP SportoweFakty

W ostatnich dniach na polskich trasach można było dostrzec wyjątkowy TIR, który swoim niecodziennym wyglądem nie tylko zachęcał do wspierania działań Fundacji Cancer Fighters, ale także przewoził prezenty dla małych Wojowników walczących z chorobą nowotworową.

- Dzięki wsparciu naszych Partnerów stworzyliśmy specjalnego TIRa, który dotarł aż do czterech miast, w których na co dzień działamy, a mianowicie Szczecina, Olsztyna, Warszawy i Wrocławia. Okres świąt Bożego Narodzenia jest wyjątkowy dla nas wszystkich. Niestety wielu naszych podopiecznych musi go spędzić w szpitalu. Chcieliśmy sprawić, aby dzieci choć na moment mogły zapomnieć o chorobie i poczuć klimat świąt i prezentów - mówi Piotr Misiewicz - koordynator Fundacji Cancer Fighters.


W całej akcji wzięli również udział ambasadorzy i przyjaciele Fundacji. W Szczecinie Świętego Mikołaja wspierała gwiazda federacji KSW Michał Materla, w stolicy Warmii i Mazur przedstawiciele olsztyńskich sztuk walki, w Warszawie znana ze świata fitness Katarzyna Dziurska a we Wrocławiu Panthers Wrocław oraz przedstawiciele Stadionu Wrocław.

- Bardzo dziękuję wszystkim naszym przyjaciołom, którzy aktywnie zaangażowali się w świąteczny tour. Cała akcja nie odbyłaby się jednak gdyby nie nasi Partnerzy, czyli Body Chief, GB Automative Poland oraz serwis Wirtualna Polska, który zorganizował prezenty dla dzieci. Wspólnymi siłami sprawiliśmy, że na twarzach Wojowników pojawił się uśmiech i zadowolenie - dodaje Marek Kopyść założyciel Fundacji.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×