Arkadiusz Wrzosek - Bogdan Stoica kursy, typy, oferty na walkę | 03.06.2023

Podczas KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie dojdzie do walki Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą. Obaj zawodnicy wywodzą się z kickboxingu, a dla Rumuna będzie to debiutanckie starcie na zasadach MMA.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Arkadiusz Wrzosek WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Arkadiusz Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek - Bogdan Stoica kursy, typy, oferty bukmacherskie | 03.06.2023

Arkadiusz Wrzosek rozkochał w sobie publiczność przy okazji debiutanckiej walki w organizacji KSW. W walce wieczoru pokonał bowiem Tomasza Sararę po niesamowitym pojedynku, w którym obaj zawodnicy pokazali niezwykłą klasę i wytrzymałość. W najbliższą sobotę, podczas KSW Kolosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie Wrzosek stoczy swoją trzecią walkę w formule MMA. Wówczas dojdzie do jego starcia z Bogdanem Stoicą, który wszystkie swoje dotychczasowe profesjonalne walki toczył na zasadach kickboxingu (jedna raptem walka była w boksie).

Arkadiusz Wrzosek - Bogdan Stoica kursy bukmacherskie


Zaskakująco wielkim faworytem tego starcia jest Arkadiusz Wrzosek. Na jego korzyść bez wątpienia będzie działało doświadczenie dwóch walk w MMA. Kurs na zwycięstwo 30-latka wynosi 1.26, podczas gry na ewentualną wygraną Bogdana Stoicy jest to aż 3.50. Bukmacherzy szacują, że walka skończy się przed czasem. Kurs na taki przebieg pojedynku wynosi 1.35.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02/06/2023r.

Arkadiusz Wrzosek - Bogdan Stoica typy bukmacherskie


Lepszymi warunkami fizycznymi dysponuje Arkadiusz Wrzosek, którego zasięg ramion jest aż o 19 centymetrów większy. W swoich dwóch dotychczasowych pojedynkach znacząco dominował nad rywalami, a co najważniejsze - zdobył cenne doświadczenie w płaszczyźnie parterowej. Może okazać się to największą przewagą nad debiutującym w MMA Rumunem.

Arkadiusz Wrzosek - Bogdan Stoica oferty bukmacherskie

Obaj zawodnicy mierzą się w kategorii ciężkiej i dysponują potężną siłą ciosu. Najprawdopodobniej ich walka skończy się zatem przed upływem trzech rund. Kurs na wygraną Arkadiusza Wrzoska przez KO/TKO/DSQ lub poddanie wynosi 1.85.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 02/06/2023r.

Arkadiusz Wrzosek - Bogdan Stoica statystyki


Arkadiusz Wrzosek stoczył dla organizacji KSW dwa pojedynki. Jego bilans w MMA wynosi 2-0-0. 30-latek pokonał dotychczas Tomasa Moznego i Tomasza Sararę.

Bogdan Stoica nie ma żadnego doświadczenia z oktagonu. Znaczącą większość swoich walk stoczył w kickboxingu. Rumun ma za sobą również jedno zwycięstwo w boksie.

Arkadiusz Wrzosek - Bogdan Stoica wyniki


Podczas gali KSW 79 Arkadiusz Wrzosek mierzył się z Tomasem Moznym, którego pokonał wskutek jednogłośnej decyzji sędziów. Walka z Tomaszem Sararą zakończyła się natomiast w trzeciej rundzie. Sędzia uznał, że rywal Wrzoska nie prowadził już aktywnej obrony przed ciosami.

Bogdan Stoica w marcu 2023 roku walczył w K-1 z Vladimirem Toksyatynovem, którego pokonał poprzez nokaut w pierwszej rundzie. Wcześniej zwyciężył także starcia z Samem Tevette oraz Badrem Ferdaous.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×