Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia kursy i typy bukmacherskie | 08.06.2023

Iga Świątek po raz piąty w karierze znalazła się w półfinale wielkoszlemowej imprezy. Na drodze Polki stanie tym razem Brazylijka, Beatriz Haddad Maia. Mecz już dziś, 8 czerwca 2023 roku.

Piotr Pawlak
Piotr Pawlak
Iga Świątek Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Iga Świątek


Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia kursy, typy, oferty bukmacherskie | 08.06.2023


Przed każdym meczem Igi Świątek na Roland Garros 2023 można pisać to samo - to Polka jest zdecydowaną faworytką rywalizacji - i póki co, za każdym razem stwierdzenie to znajduje swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

Czy podobnie będzie i tym razem? Iga Świątek podejmie w półfinale Beatriz Haddad Maię. Brazylijka ma za sobą cztery dreszczowce z rzędu. Każdy z nich trwał minimum dwie i pół godziny, a więc Beatriz może odczuwać to w swoich nogach. W poprzednim meczu ograła faworyzowaną Ons Jabeur, ale uczciwie trzeba przyznać, że Iga Świątek będzie dla niej jeszcze większym wyzwaniem.

Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia kursy bukmacherskie


Kursy bukmacherskie na półfinał Rolanda Garrosa pomiędzy Igą Świątek, a Beatriz Haddad Maią, nie pozostawiają wątpliwości, która z nich jest faworytką. Zwycięstwo Polki zostało wycenione po mikro-kursie 1.08. Wygraną Haddad Mai można obstawić po kursie aż 7.75. Tak duża dysproporcja nie bierze się znikąd i jest odzwierciedleniem formy obu tenisistek.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 07/06/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia typy bukmacherskie


Nie ma co ukrywać, że kurs na zwycięstwo Igi Świątek jest bardzo niski. W związku z tym, typerzy mogą rozglądać się za innymi rynkami bukmacherskimi. Ciekawym wariantem wydaje się wytypowanie wyniku 2:0 dla Igi Świątek. Właśnie takim rezultatem Polka wygrywała każdy z dotychczasowych pięciu meczów na Roland Garros 2023. Oprócz tego, warto zastanowić się nad zakładami bukmacherskimi na under 18.5 gema. Taki scenariusz miał także miał miejsce w każdym z tegorocznych meczów Igi Świątek na French Open.

Beatriz Haddad Maia jest tenisistką o zdecydowanie mniejszym potencjale od Igi Świątek. Pokazują to nie tylko jej dokonania, ale także poprzednie mecze na Roland Garros 2023. Brazylijka w każdym z nich musiała wnieść masę wysiłku, by awansować do kolejnych rund. Iga z kolei gładko przeszła do półfinału, zachowując zdecydowanie więcej sił. To powinno być sporym handicapem po stronie Polki. Stąd też eksperci spodziewają się kolejnej szybkiej wygranej ze strony liderki światowego rankingu.

Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia oferty bukmacherskie

Ciekawym kierunkiem zakładów może być typowanie pierwszego seta. Iga pokazuje kosmiczną formę, ale w trzech z pięciu dotychczasowych meczów zauważyć można było, że pierwszy set był gorszy od drugiego. Polka rozegrała w pierwszej partii zarówno przeciwko Bucsie, Liu, jak i Gauff 10 gemów. Ciekawym wyborem mogą być zatem zakłady na over 8.5 gema.

Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia statystyki


Interesująco wygląda historia bezpośredniej rywalizacji Igi Świątek i Beatriz Haddad Mai. Brazylijka wygrała jedyny do tej pory rozegrany bezpośredni mecz 2:1. Miało to miejsce na zeszłorocznym turnieju WTA w Toronto. Spotkanie trwało nieco ponad trzy godziny. Jednak raz, że to były korty twarde, a dwa: wówczas forma Świątek była zgoła inna od obecnej.

Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia wyniki


Iga Świątek wygrała na Roland Garros 2023 wszystkie pięć meczów wynikami 2:0, pokonując kolejno Bucsę, Liu, Wang, Curenko oraz w ćwierćfinale Coco Gauff. Beatriz Haddad Maia w drodze po półfinał pokonała kolejno Marię, Shnaider, Aleksandrową, Sorribes Tormo i Jabeur. I co ciekawe, tylko w meczu przeciwko Marii zagrała bez straty seta.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×