Mike Malott - Adam Fugitt kursy i typy bukmacherskie na walkę | 11.06.2023

W nocy z soboty na niedzielę w kanadyjskim Vancouver odbywa się gala UFC 289. W jej trakcie faworyzowany Mike Malott zmierzy się ze starszym Adamem Fugittem. Obaj panowie mają niewielkie doświadczenie w organizacji UFC.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Gala UFC AFP / Gala UFC

Mike Malott - Adam Fugitt kursy, typy, oferty bukmacherskie | 11.06.2023

Podczas czerwcowej gali UFC 289 dojdzie do starcia w kategorii półśredniej pomiędzy 31-letnim Mikem Malotem a 34-letnim Adamem Fugittem. Obaj panowie mają niewielkie doświadczenie w organizacji UFC, bowiem stoczyli w niej zaledwie po dwie walki. Malott znajduje się w bardzo dobrym momencie swojej kariery, bowiem ma za sobą pięć kolejnych zwycięstw i z pewnością będzie chciał podtrzymać tę passę. Walka odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Transmisja z karty głównej będzie dostępna na Polsat Sport.

Mike Malott - Adam Fugitt kursy bukmacherskie


Dużym faworytem tej walki jest Mike Malott. Kurs na jego zwycięstwo wynosi raptem 1.47, podczas gdy wygrana Adama Fugitta została oszacowana na 2.70. Bukmacherzy sugerują również, że starcie zakończy się przed upływem trzech rund. Kurs na pełen dystans w walce wynosi aż 2.70.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Mike Malott - Adam Fugitt typy bukmacherskie

Kariera Mike’a Malotta nabiera rozpędu. W 2023 roku stoczył zwycięski pojedynek z Yohanem Lainessem, a wcześniej, przy okazji debiutu w UFC, pokonał takżę Mickeya Galla. Pomimo minimalnie lepszych warunków fizycznych Adama Fugitta (dłuższy zasięg ramion), Malott jest uznawany za zawodnika wszechstronniejszego, który radzi sobie z każdym przeciwnikiem. Kurs na zwycięstwo Malotta przed czasem wynosi 1.75; dotychczas wszystkie jego profesjonalne walki kończyły się właśnie tak.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Mike Malott - Adam Fugitt oferty bukmacherskie


Adam Fugitt również nie lubi liczyć na sędziów. W ten sposób zakończyły się zaledwie dwie jego walki. Obaj panowie dysponują uderzeniem, które może powalić i znokautować przeciwnika, a ponadto dobrze odnajdują się w płaszczyźnie parterowej. Kurs na koniec walki przed czasem wynosi 1.28.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Mike Malott - Adam Fugitt statystyki[/h2]
[/b]Profesjonalny rekord Mike’a Malotta w MMA wynosi 9-1-1. Dla organizacji UFC stoczył do tej pory dwie walki, które wygrał. Wcześniej 31-latek walczył między innymi w Bellatorze, WSOF czy DWCS.

Adam Fugitt ma na swoim koncie trzy porażki przy dziewięciu zwycięstwach. Jego debiut w organizacji UFC miał miejsce w lipcu 2022 roku. Najpierw przegrał z Michaelem Moralesem, a kilka miesięcy później pokonał Yusaku Kinoshitę.

[b][h2]Mike Malott - Adam Fugitt wyniki


W lutym 2023 roku Mike Malott wygrał swój drugi pojedynek w organizacji UFC. Duszeniem w pierwszej rundzie poddał Yohana Lainesse, znacząco dominując nad swoim rywalem. Wcześniej, również w pierwszej rundzie, rozprawił się z Mickeyem Gallem. Ustrzelił go potężnym ciosem, po czym dobił w parterze.

Wygrana w pierwszej rundzie z Yusaku Kinoshitą pozwoliła Adamowi Fugittowi wrócić na zwycięską ścieżkę. W swoim debiucie dla UFC przegrał z Michaelem Moralesem po ciosach w trzeciej rundzie.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×