Amanda Nunes - Irene Aldana kursy i typy bukmacherskie na walkę | 11.06.2023

Walka wieczoru gali UFC 289 obejmuje starcie pań, które zmierzą się o pas wagi koguciej. Mistrzowskiego tytułu broni Amanda Nunes, która w kanadyjskim Vancouver stanie naprzeciw Irene Aldanie. Brazylijka jest gigantyczną faworytką.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Gala UFC AFP / Gala UFC

Amanda Nunes - Irene Aldana kursy, typy, oferty bukmacherskie | 11.06.2023


Amanda Nunes po sensacyjnej porażce z Julianną Peną straciła pas mistrzowski, który udało jej się odzyskać w rewanżu. Podczas gali UFC 289 miało dojść do trylogii między paniami, lecz Pena zrezygnowała z uwagi na kontuzję. Wyzwanie podjęła natomiast Irene Aldana, która marzy o zdobyciu mistrzowskiego tytułu w kategorii koguciej. Ma ona olbrzymi szacunek do swojej przeciwniczki, nazywając ją najlepszą zawodniczką w historii sportów walki. Karta główna gali UFC 289 transmitowana będzie na antenie Polsat Sport.

Amanda Nunes - Irene Aldana kursy bukmacherskie[/h2] [/b] Z uwagi na uczestnictwo Irene Aldany w tym pojedynku w swego rodzaju zastępstwie, olbrzymią faworytką jest Amanda Nunes. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.28, podczas gdy szanse Aldany na zdobycie mistrzowskiego pasa oszacowano na 3.70. Niewiele wskazuje na to, aby walka miała rozstrzygnąć się na skutek decyzji sędziowskiej. Kurs na pełen dystans wynosi aż 2.75.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

[b][h2]Amanda Nunes - Irene Aldana typy bukmacherskie


Amanda Nunes w swojej karierze nie jest przyzwyczajona do porażek. Przegrana z Julianną Peną zakończyła serię kolejnych zwycięstw od 2015 roku. Nie ulega wątpliwości, że do obrony pasa mistrzowskiego przygotuje się najlepiej, jak tylko potrafi. Irene Aldana radzi sobie natomiast w kratkę, przeplatając lepsze występy z gorszymi. Wiele wskazuje na to, że to Brazylijka dopisze sobie do rekordu kolejną wygraną.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Amanda Nunes - Irene Aldana oferty bukmacherskie

Amanda Nunes większość swoich walk kończy przed czasem, głównie nokautując swoje przeciwniczki. Należy pamiętać, że starcie o pas mistrzowski trwa aż pięć rund. Warto zatem pochylić się nad typem, sugerując zwycięstwo Brazylijki przez KO/TKO/DQ. Kurs na taki rezultat wynosi 2.35.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/06/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Amanda Nunes - Irene Aldana statystyki


Amanda Nunes może pochwalić się rekordem w MMA 22-5-0. Dla organizacji UFC wygrała 15 z 17 stoczonych walk. Przegrana z Julianna Peną przerwała niesamowitą serię 12 kolejnych zwycięstw.

Irene Aldana zajmuje czwarte miejsce w rankingu kobiet UFC wagi koguciej. Dotychczas stoczyła 20 profesjonalnych walk, w których wygrała czternastokrotnie. Aktualnie ma na koncie serię dwóch kolejnych zwycięstw.

Amanda Nunes - Irene Aldana wyniki


Amanda Nunes zaliczyła skuteczny rewanż i pokonała Julianne Penę przez jednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej przegrała z tą samą zawodniczką, poddając się przy skutecznej próbie duszenia.

Irene Aldana wróciła na zwycięską ścieżkę, a we wrześniu 2022 roku przedłużyła korzystną serię do dwóch wygranych. Wówczas pokonała Macy Chiasson, okopując jej wątrobę w trzeciej rundzie. Poprzednie zwycięstwo odniosła przeciwko Yanie Santos, którą znokautowała w pierwszej rundzie.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×