Arged KPR Ostrovia - Gwardia Opole zakłady, kursy oraz typy | 23.09.2023

W Ostrowie Wielkopolskim tamtejsza Ostrovia postara się ograć wyżej notowanego rywala. Czy rzeczywiście to Gwardia będzie opuszczała parkiet w roli przegranych? Bukmacherzy są zgodni co do tego, że będzie to najbardziej wyrównany mecz 6. kolejki.

Kamil Piłaszewicz
Kamil Piłaszewicz
Na zdjęciu Wiktor Kawka WP SportoweFakty / Jakub Trzaska / Na zdjęciu Wiktor Kawka

Arged KPR Ostrovia - Gwardia Opole kursy, typy, oferty bukmacherskie | 23.09.2023


W ostatniej kolejce z lepszej strony pokazali się gwardziści. To oni byli w stanie postawić się wyżej notowanym rywalom, jakimi byli gracze KS Azotów Puławy. Mimo, że do przerwy przegrywali, to byli w stanie odwrócić losy rywalizacji - pokazali się z lepszej strony zarówno w ataku, jak i na rozegraniu. Ponadto w serii rzutów karnych wytrzymali presję i finalnie pokonali jedną z czołowych ekip ligi, udowadniając, że w tym sezonie lepiej radzą sobie w trakcie drugich trzydziestu minut.

Z kolei drużyna Argedu KPR-u Ostrovii była w stanie postawić się “Nafciarzom” wyłącznie w premierowej odsłonie. Dokonali tego pomimo faktu, że w składzie zabrakło czołowych zawodników: Kamila Adamskiego oraz Artura Klopstega. Wraz z upływem czasu gracze ORLEN-u Wisły Płock udowodnili, dlaczego to oni regularnie biją się o najwyższe cele. Im dłużej trwało spotkanie, tym zawodnicy Ostrovii częściej się mylili: gubili piłkę w rozegraniu i byli nieskuteczni w ataku.

Arged KPR Ostrovia - Gwardia Opole kursy bukmacherskie


Za minimalnego faworyta uznawani są gospodarze. Kurs na ich wygraną wynosi 2.05 względem 2.18 na wskazanie przyjezdnych. Wpływ na minimalną dysproporcję w kierunku Ostrovii mają trzy składowe. Pierwszą jest to, że Ostrovia lepiej sobie radzi - nie tylko w tym sezonie - wtedy, kiedy podejmuje przeciwników we własnej hali. Po drugie: jak dotąd w tegorocznej edycji ORLEN Superligi gwardzistom szło gorzej na wyjazdach w porównaniu z grą u siebie. Poza tym to Ostrovia zwyciężała w ich dwu ostatnich spotkaniach.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 22/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Arged KPR Ostrovia - Gwardia Opole typy bukmacherskie

Gwardziści po raz ostatni pokonali Ostrovię w 2015 roku. W tamtym spotkaniu zdobyli 25 goli, a stracili 24 bramki. Jedną z ciekawostek odnośnie do ich konfrontacji jest to, że zawodnicy Ostrovii w wygranych meczach okazywali się lepsi od rywali w drugiej połowie spotkania. Dlatego też bukmacherzy sądzą, że większe szanse na zwycięstwo w partii po przerwie ma Ostrovia, aniżeli Gwardia.

Arged KPR Ostrovia - Gwardia Opole statystyki i wyniki


- Gwardziści w tym sezonie 3 razy zwyciężali w drugich połowach, z czego raz w meczu wyjazdowym.
- Szczypiorniści Ostrovii wygrali w domowym meczu tylko jedną (pierwszą) odsłonę w tym sezonie.

Te zespoły grały przeciwko sobie dotychczas 8 razy. Pierwszych 6 z tych spotkań kończyło się triumfami gwardzistów. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że ostatni odnieśli w 2015 r., a w zeszłym sezonie nie byli w stanie ani razu ograć Agredu KPR-u Ostrovii.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×