Boston Uprising - London Spitfire kursy i typy bukmacherskie | 28.09.2023

W Overwatch League rywalizacja nabiera tempa, a gracze są już na półmetku zmagań. W czwartek dojdzie do rywalizacji Boston Uprising z London Spitfire. Czy czwarta drużyna ligi bez problemu poradzi sobie z rywalami? Oto przewidywania ekspertów.

Maciej Paszkiewicz
Maciej Paszkiewicz
Finały Overwatch League Materiały prasowe / Blizzard Entertainment / Finały Overwatch League

Boston Uprising - London Spitfire kursy, typy, oferty bukmacherskie | 28.09.2023


W czwartek w Overwatch League dojdzie do rywalizacji pomiędzy Boston Uprising, a London Spitfire. Pierwsza z tych drużyn to obecnie czwarta drużyna ligi, posiadająca sporą przewagę nad resztą stawki. LS z kolei okupuje 8. miejsce i do czołówki obecnie dość sporo im brakuje. Która z ekip sięgnie tutaj po zwycięstwo i dopisze ważną wygraną na swoje konto?

⇒ Jak typować e-sport? Zobacz praktyczny poradnik! ⇐

Boston Uprising - London Spitfire kursy bukmacherskie


Kursy bukmacherskie na mecz Boston Uprising z London Spitfire dość mocno faworyzują pierwszą z tych drużyn. W sumie trudno się temu dziwić, ponieważ ta w tym sezonie radzi sobie znacznie lepiej. Nie powinna mieć też problemu w pokonaniu LS, więc zakład na wygraną Bostonu wydaje się być ciekawą opcją. W ofercie bukmacherów można jednak znaleźć także inne, równie insteresujące możliwości.

Boston Uprising - London Spitfire typy bukmacherskie


Kolejnym typem, na który warto zwrócić uwagę, jest zwycięstwo Boston Uprising z handicapem -1.5. Forma tych drużyn jest zupełnie różna - Boston wiele razy pokazywało, że gra pewnie i odważnie, podczas gdy London Spitfire jest przeciętniakiem. Mecz rozgrywany jest w systemie BO5, a to oznacza, że wygrywa zespół, który pierwszy zdobędzie 3 mapy. Boston ma na to duże szanse, a kurs w okolicach 1.90 daje spore value i warto go rozważyć przy typowaniu tej rywalizacji.

⇒ Tutaj zagrasz bezpiecznie. Zobacz listę legalnych bukmacherów! ⇐

Boston Uprising - London Spitfire statystyki i wyniki


Boston Uprising wygrało w tym sezonie 11 spotkań, pięć przegrało i ma win ratio na poziomie 69 proc. Zwyciężyło na 39 mapach, a 21 oddało rywalom, co daje różnicę +18. London Spitfire w tym czasie zanotowało siedem wygranych, 9 przegranych, 44 proc. win ratio i tylko 28 map wpadło na ich konto. Przeciwnikom oddali 32, co daje różnicę na poziomie -4.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×