Montpellier - Orlen Wisła Płock zakłady, kursy oraz typy | 28.09.2023

Orlen Wisła Płock w czwartek na wyjeździe powalczy o pierwsze oczka w Lidze Mistrzów w tym sezonie. Ich rywalami w 3. serii będą zawodnicy Montpellier. Bukmacherzy są pewni: faworytami będą gospodarze, mimo że też przegrali w pierwszych kolejkach.

Kamil Piłaszewicz
Kamil Piłaszewicz
Lovro Mihić (Orlen Wisła Płock) w akcji Materiały prasowe / MKS Zagłębie Lubin / Lovro Mihić (Orlen Wisła Płock) w akcji

Montpellier - Orlen Wisła Płock kursy, typy, oferty bukmacherskie | 28.09.2023


Obydwa zespoły będą dążyć do przełamania. Ani Montpellier Handball, ani Orlen Wisła Płock nie odniosły triumfu w dwóch pierwszych seriach gier w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

Dzięki temu, że Nafciarze stracili mniej bramek, to oni plasują się o oczko wyżej od francuskiego teamu. Tyle tylko, że polska drużyna jest dopiero szóstą, a gospodarze tego meczu siódmą w grupie B, która składa się z ośmiu zespołów. Stawka spotkania jest zatem duża, bo są nią pierwsze punkty w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

Montpellier - Orlen Wisła Płock kursy bukmacherskie


Zdaniem bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze. Kurs na wygraną graczy Montpellier oscyluje w granicach 1.37. Z kolei triumf Orlenu został wyceniony na poziomie 4.05.

Za tak wyraźną dysproporcją przemawia fakt, że ekipa Montpellier od lat należy do światowej czołówki, mając w swoich szeregach klasowych graczy takich jak np. Diego Simonet, Kyllian Villeminot, Marko Panić. Aż tak solidnymi zawodnikami na dziś nie dysponuje Xavi Sabate, czyli trener Nafciarzy. Ostatecznym atutem Montpellier będzie to, że zagrają we własnej hali, w której ulegają tylko największym markom we światowym szczypiorniaku.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 27/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Montpellier - Orlen Wisła Płock typy bukmacherskie

Patrząc na mecze od początku września, to kiedy Montpellier zwyciężał, rzucał 6 lub więcej bramek w spotkaniu. Wpływ na to mają ich atakujący, którzy prezentują się bardzo dobrze od pierwszej kolejki francuskiej Superligi. Dodatkowo ich linia defensywy prezentuje się stabilniej od tej prezentowanej przez Wisłę Płock.

Co prawda Nafciarze mogą liczyć na świetnie dysponowanego golkipera. Marcel Jastrzębski regularnie w meczach polskiej ligi osiąga bardzo dobre wyniki, ponieważ notuje ponad 30% skutecznych interwencji. Tyle tylko, że patrząc po konfrontacjach w Lidze Mistrzów w tym sezonie, widać, że jest praktycznie osamotniony w defensywie. Stąd też bukmacherzy są zdania, że i tym razem Nafciarze zostaną pokonani; nawet kiedy doliczy się handicap punktowy odejmujący dwie bramki francuskiej drużynie.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 27/09/2023r.; oferta może ulec zmianie.

Montpellier - Orlen Wisła Płock statystyki i wyniki

- Od 2013 roku te zespoły grały przeciwko sobie tylko dwukrotnie. Każdy z nich triumfował po razie.
- Obydwa teamy mają taki sam bilans ostatnich 6 gier, tj. W - P - W - P - W - W.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×