Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek typy | Fame: Reborn

Na gali Fame MMA: Reborn dojdzie do ciekawego kickboxerskiego pojedynku w małych rękawicach, a więc Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek. Typy i kursy na tę walkę omówiono w poniższym tekście.

Piotr Pawlak
Piotr Pawlak
Typy na Fame MMA Archiwum prywatne / Typy na Fame MMA

Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek typy i oferty bukmacherskie

Choć trudno w to uwierzyć, to walka Tomasza Gromadzkiego z Marcinem Wrzoskiem otworzy galę Fame: Reborn, która odbędzie się 9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Jest to o tyle zaskakujące, że obaj są dobrze znani szerszej publiczności i zawsze dają widowiskowe pojedynki. Federacja "puszczając" tę walkę na otwartym kanale na YouTube, myśli zapewne żeby rozgrzać i przekonać do siebie tych kibiców, którzy nie zdecydowali się jeszcze na wykupienie dostępu PPV i pod wpływem emocji zrobią to na ostatnią chwilę.

Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek kto wygra - kursy bukmacherskie


Kursy bukmacherskie na walkę Tomasza Gromadzkiego z Marcinem Wrzoskiem przemawiają na korzyść tego drugiego. Zwycięstwo "Polish Zombie" zostało wycenione na 1.28, a wygraną "Zadymy" można obstawić po mnożniku 3.15.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 09/12/2023 r.; oferta może ulec zmianie.

Kursy bukmacherskie na walkę na pełnym dystansie

Znając charakter i kickboxerski background obu zawodników, można spodziewać się, że walka zakończy się decyzją sędziowską. Co prawda, to Marcin Wrzosek walczył ostatnio na zasadach K-1, czego nie można powiedzieć o jego rywalu, ale Tomasz Gromadzki też ma w tym zakresie spore doświadczenie. O szybkości i wytrzymałości "Zadymy" napisano już tak wiele, że nie ma zbytniego sensu się nad tym ponownie rozwodzić. I nawet, jeśli to Wrzosek będzie rozdawał karty, to niezwykle ciężko będzie mu poddać Gromadzkiego.

Typowanie wygranej Marcina Wrzoska na punkty

Marcin Wrzosek jest faworytem bukmacherów i trudno się z tym nie zgodzić. Przy całym szacunku dla umiejętności Tomasza Gromadzkiego, to jednak "Polish Zombie" ma za sobą bogatą karierę w profesjonalnym mma, gdzie przecież kickboxing jest jednym z kluczowych elementów tego sportu. Wrzosek pokazał spore umiejętności w swojej poprzedniej walce na zasadach K-1, w której zdemolował Piotra Szeligę. Jeżeli wyjdzie z taką samą zadziornością, to werdykt sędziowski powinien powędrować właśnie w jego stronę.

Statystyki przed walką Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek


Tomasz "Zadyma" Gromadzki stoczył trzy, a Marcin "Polish Zombie" Wrzosek cztery walki dla federacji Fame MMA. "Zadyma" wygrał dwie z nich i jedną zremisował. "Polish Zombie" może pochwalić się bilansem 2-2-0.

"Zadyma" stoczył ostatnio dwie walki przeciwko Piotrowi Tyburskiemu. Po pierwszym kapitalnym pojedynku sędziowie orzekli remis, a rewanż wygrał Gromadzki. Jego rywal doznał kontuzji nogi, przez co kibice, rozbudzeni pierwszym starciem, poczuli ogromny niedosyt.

Także "Polish Zombie" walczył ostatnio dwukrotnie przeciwko temu samemu rywalowi. I scenariusz wyglądał dość podobnie. Najpierw Wrzosek przez bardzo niefortunną kontuzję przegrał z Piotrem Szeligą, ale w rewanżu nie dał "Szeliemu" najmniejszych szans, deklasując go do przysłowiowej jednej bramki.

Tomasz "Zadyma" Gromadzki Marcin "Polish Zombie" Wrzosek
Bilans Fame MMA: 2-0-1 Bilans Fame MMA: 2-2-0
Piotr Tyburski - wygrana Piotr Szeliga - wygrana
Piotr Tyburski - remis Piotr Szeliga - przegrana
Alan Kwieciński - wygrana Mariusz Golling - wygrana
- Kasjusz Życiński - przegrana

Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - gdzie oglądać?

Walka "Zadymy" z "Polish Zombie" dostępna będzie na otwartym kanale YouTube federacji Fame MMA. Całą galę Fame: Reborn będzie można obejrzeć z kolei na famemma.tv po wykupieniu dostępu PPV.
Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×