FC Barcelona walczy o finał Superpucharu Hiszpanii. Gdzie można zobaczyć mecz?

Real Madryt awansował do finału Superpucharu Hiszpanii. W czwartek przed szansą na takie osiągnięcie stanie FC Barcelona, która zmierzy się z Osasuną Pampeluna. Zobacz, gdzie można obejrzeć transmisję z meczu.

Jakub Matuszyk
piłkarze FC Barcelony Instagram / Na zdjęciu: piłkarze FC Barcelony

Środowe derby pomiędzy Realem Madryt a Atletico Madryt w półfinale rozgrywanego w Rijadzie Superpucharu Hiszpanii wzbudziły wielkie emocje. W regulaminowym czasie gry padł wynik 3:3, a swoją wyższość Królewscy potwierdzili w dogrywce, triumfując ostatecznie 5:3.

⇒ Zobacz: Znamy pierwszego finalistę Superpucharu Hiszpanii. Zadecydowała końcówka dogrywki ⇐

W czwartek na boisko w Arabii Saudyjskiej wyjdą FC Barcelona i Osasuna Pampeluna. Kibice liczą na kolejne ciekawe widowisko z - miejmy nadzieję - udziałem Roberta Lewandowskiego. Duma Katalonii znajduje się obecnie w dołku i jej wygrane są zupełnie nieprzekonujące. Gracze Barcelony więcej niż jednym golem zwyciężyli po raz ostatni… w połowie września, notując od tego czasu również porażki z Gironą, Royalem Antwerp i Club America (mecz towarzyski) oraz remisy z Realem Mallorca, Granadą, Rayo Vallacano i Valencią.

Awans do finału Superpucharu Hiszpanii da Katalończykom nie tylko szansę na walkę o kolejne trofeum, ale też okazję do El Clasico z Realem Madryt. Te starcia zawsze elektryzują kibiców i dają okazję do wielkich emocji.

Mecz FC Barcelona z Osasuną Pampeluna rozegrany zostanie na Al-Awwal Park w Rijadzie. Początek o godz. 20:00. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tej potyczki. Finał zaplanowano na niedzielę 14 stycznia (godz. 20:00).