Chrobry Głogów - Górnik Łęczna kursy i typy bukmacherskie na mecz | 26.02.2024

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna: typy i zakłady na mecz 21. kolejki Fortuna 1 Ligi. Bardzo ciekawie zapowiada się poniedziałkowe spotkanie, mogące dużo zmienić w ligowej klasyfikacji. Mecz zacznie się o godzinie 18:00.

Łukasz Pawlik
Łukasz Pawlik
Pavol Stano po podpisaniu kontraktu z Górnikiem Łęczna Materiały prasowe / Górnik Łęczna / Pavol Stano po podpisaniu kontraktu z Górnikiem Łęczna


Chrobry Głogów - Górnik Łęczna typy i najciekawsze oferty bukmacherskie


Duże znaczenie dla dalszych losów rywalizacji może mieć poniedziałkowe spotkanie. Chrobry Głogów stanie przed szansą, aby odskoczyć od strefy spadkowej. Z kolei Górnik Łęczna może na dobre włączyć się do gry o miejsce premiowane grą w barażach o awans do PKO Ekstraklasy. Tym samym pasjonującego starcia można spodziewać się na obiekcie Pomarańczowo-czarnych. Łęcznianie przystąpią do potyczki w dobrych nastrojach po pokonaniu na swoim terenie GKS-u Tychy. Pierwszy gwizdek sędziego w starciu Chrobry - Górnik zaplanowany jest na godzinę 18:00.

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna kto wygra - kursy bukmacherskie


Eksperci bukmacherscy w roli delikatnego faworyta widzą gospodarzy. Niemniej różnice są naprawdę niewielkie. Wariant na zwycięstwo Chrobrego został oszacowany na 2.55. Opcja na wygraną Górnika kształtuje się w wysokości 2.65. Remis wyceniono natomiast na 3.25 i jest to najmniej realny scenariusz według bukmacherów.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/02/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typ na gole w meczu Chrobry Głogów - Górnik Łęczna

Ekipa Pavola Stano przystąpi do poniedziałkowej potyczki w dobrych nastrojach. Przed spotkaniem w ramach 21. kolejki Fortuna 1 Ligi uwagę przykuwa natomiast to, że Górnik Łęczna strzelał pierwszy gola w dziewięciu z ostatnich 15 spotkań na zapleczu PKO Ekstraklasy. Kurs na takie rozwiązanie na obiekcie w Głogowie wyceniono na 2.05.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/02/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kurs na nieszablonowe zdarzenia w meczu Chrobry Głogów - Górnik Łęczna

Gradu goli raczej nie można się spodziewać w rywalizacji Chrobry - Górnik. Przemawia za tym statystyka, wskazująca, że w ośmiu z ostatnich 10 meczów, w których łęcznianie grali na wyjeździe, to jedna z ekipa zdobyła bramkę lub po prostu padł bezbramkowy remis. Kurs na to, że obie strony nie strzelą goli, kształtuje się w wysokości 1.93.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 26/02/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania Chrobry Głogów - Górnik Łęczna

W zupełnie innym położeniu są dzisiaj obie ekipy. Chrobry i Górnik dzieli różnica dziewięciu oczek. Ekipa z Głogowa legitymuje się bilansem 22 punktów. 31 oczek ma natomiast Górnik.

Zespół z Łęcznej jest bez porażki od trzech starć. W tym czasie Górnik wygrał raz i w dwóch spotkaniach zremisował. Ostatnio w pokonanym polu łęcznianie zostawili GKS Tychy (2:0). Chrobry ma natomiast za sobą podział punktów z Bruk-Betem Termaliką (1:1) oraz wygraną z Zagłębiem Sosnowiec (2:1).

W pierwszym spotkaniu w tej kampanii z udziałem obu ekip padły cztery gole. Finalnie lepsze nastroje po tym spotkaniu panowały w szeregach Górnika, który wygrał różnicą dwóch goli (3:1). Ogólnie w pięciu ostatnich starciach między oboma zespołami dwa razy wygrywali Zieloni-czarni, jedno zwycięstwo zaliczył Chrobry i w dwóch potyczkach miał miejsce remis.

Chrobry Głogów - Górnik Łęczna transmisja


Poniedziałkowego meczu Chrobry - Górnik nie będzie można obejrzeć w tradycyjnej telewizji. Spotkanie będzie emitowane tylko w internecie, dzięki usłudze Polsat Box Go. Można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych i na Smart TV.

Początek meczu: 26.02.2024 (poniedziałek), godz. 18:00.
Transmisja TV: brak.
Stream online: Polsat Box Go.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×