GKS Tychy - Arka Gdynia kursy i typy bukmacherskie na mecz | 01.03.2024 r.

GKS Tychy - Arka Gdynia, typy na mecz 22. kolejki I Ligi. W piątek na zapleczu Ekstraklasy zostanie rozegrany hit między dwoma czołowymi ekipami tabeli. Gdynianie walczą o podtrzymanie passy wiosennych zwycięstw.

Sebastian Janus
Sebastian Janus
Typy na Fortuna 1 Ligę Archiwum prywatne / Typy na Fortuna 1 Ligę


GKS Tychy - Arka typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Arka Gdynia rozpoczęła wiosnę z przytupem, potwierdzając, że jest faworytem do awansu do Ekstraklasy. Nie tylko zdobyła komplet punktów w dwóch dotychczasowych meczach, lecz kompletnie zdominowała swoich rywali. Prawdziwym sprawdzianem dla gdynian będzie piątkowe starcie z GKS-em Tychy. Zmierzą się więc dwie czołowe drużyny ligowej tabeli. Wydaje się, że znacznie więcej argumentów ma po swojej stronie Arka, choć GKS Tychy również uchodzi za ekipę bardzo ułożoną taktycznie, która potrafi doskonale przystosować się do warunków panujących na murawie.

GKS Tychy - Arka kto wygra - kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie uznają wyraźnego faworyta piątkowego meczu. Nieco niższy kurs jest na zwycięstwo Arki Gdynia, gdyż wynosi on 2.45. W przypadku ewentualnej wygranej GKS-u Tychy jest to natomiast 3.00. Kurs na remis wynosi z kolei 3.30. Jesienią Arka Gdynia ograła przed własną publicznością GKS Tychy 2-0. Było to spotkanie rozgrywane w ramach 5. kolejki I Ligi. Dla obecnego lidera tabeli trafiali Olaf Kobacki oraz Karol Czubak.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 01/03/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typy na gole w meczu GKS Tychy - Arka

Obie drużyny prezentują zupełnie inny styl gry. GKS Tychy stawia na pragmatyzm i skuteczną defensywę, zaś Arka Gdynia dominuje swoich rywali, chcąc zdobyć jak najwięcej bramek. Mając na uwadze, jak dobrze dysponowani są gdynianie, warto zainteresowań się typem na minimum trzy bramki.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 01/03/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typy na nieszablonowe zdarzenia w meczu GKS Tychy - Arka

Arka Gdynia pokazuje swoją przewagę nad przeciwnikiem od pierwszych minut, chcąc w ten sposób jak najszybciej ustawić sobie spotkanie. W sześciu z ostatnich dziesięciu wyjazdowych meczów jako pierwsza trafiała do siatki. Kurs na pierwszą bramkę dla Arki wynosi 1.89.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 01/03/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Przydatne statystyki do typowania GKS Tychy - Arka

GKS Tychy wiosną mierzył się w lidze już trzykrotnie. Na inaugurację rundy ekipa Dariusza Banasika ograła Odrę Opole 2-0. W trakcie tygodnie rozegrała zaległe spotkanie z Górnikiem Łęczna, przegrane 0-2. GKS Tychy zaliczył także bardzo udany wyjazd do Krakowa, gdzie pokonał faworyzowaną Wisłę 1-0. W ligowej tabeli zajmuje drugą lokatę, z taką samą liczbą punktów, co lider.

Arka Gdynia doskonale zaczęła zmagania w rundzie wiosennej. W pierwszej kolejce po zimowej przerwie pokonała Polonię Warszawa 3-0, zaś w minionym tygodniu rozgromiła Stal Rzeszów aż 5-1. Gdynianie z 40 punktami zasiadają na fotelu lidera tabeli.

GKS Tychy - Arka transmisja

Piątkowy mecz 22. kolejki I Ligi między GKS-em Tychy a Arką Gdynia rozpocznie się o godzinie 20:30. Transmisja tego starcia będzie dostępna w polskiej telewizji na Polsat Sport Extra.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×