Michał Gorzelańczyk - Daro Lew kursy i typy bukmacherskie | 13.04.2024

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube /  / Na zdjęciu: Dariusz Kaźmierczuk
YouTube / / Na zdjęciu: Dariusz Kaźmierczuk
zdjęcie autora artykułu

Sobotnia gala Prime MMA 8 obfituje w ciekawe i zaskakujące pojedynki. W co-main evencie Bagieta zmierzy się z Daro Lwem. Obaj zawodnicy nie są szczególnie utalentowani, a przebieg ich walk jest na ogół niespodziewany.

Bagieta - Daro Lew typy i najciekawsze oferty bukmacherskie

Dariusz Kaźmierczuk ma niesamowite zdrowie do sportów walki, choć umiejętności nie są jego mocną stroną. Mimo tego, jest on zdecydowanym faworytem sobotniego pojedynku z Bagietą. Daro Lew może pochwalić się zdecydowanie większym doświadczeniem, natomiast lepszy bilans, mimo mniejszej liczby walk, ma Bagieta. Trudno przewidzieć, jak potoczy się ten pojedynek, gdyż obu zawodnikom brakuje w oktagonie regularności.

Bagieta - Daro Lew kto wygra - kursy bukmacherskie

Pierwszy raz od dawna bukmacherzy traktują Daro Lwa jako tak wielkiego faworyta swojej walki. Kurs na jego zwycięstwo wynosi zaledwie 1.20. W przypadku ewentualnej wygranej Bagiety jest to natomiast aż 3.61. Kursy nieco zaskakują, biorąc pod uwagę, że Dariusz Kaźmierczuk znaczną większość swoich walk wyraźnie przegrywa. Bagieta pokazał już niejednokrotnie, że ma serce do walki, nawet jeśli nie jest uznawany za faworyta. Trzeba jednak oddać, że dotąd mierzył się z dość słabymi przeciwnikami.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Typowanie, że Bagieta wygra przed czasem

Bagieta ma szeroki wachlarz zagrań, a jego najmocniejszą stroną są poddania. Kończył w ten sposób już cztery z pięciu swoich wygranych walk. Choć Daro Lew jest zawodnikiem o znacznie większym doświadczeniu, w swoich walkach pokazuje wyjątkowy brak odporności na ciosy. Potrafi go powalić nawet jedno, niespecjalnie mocne uderzenie, co na powtórkach wygląda dość komicznie. Nie należy więc odbierać szans Bagiecie, zwłaszcza, że bardzo mocno przykładał się do przygotowań.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Kursy, że walka zakończy się przed czasem

Cztery ostatnie pojedynki z udziałem Dariusza Kaźmierczuka kończyły się już w pierwszej rundzie. Nie można o nim powiedzieć, że jest zawodnikiem wytrzymałym. Dość krótko trwają również walki, w których udział bierze Bagieta. Tylko trzy razy się zdarzało, aby wyszły poza pierwszą rundę. Jeśli obaj panowie ruszą do siebie od pierwszych sekund, można spodziewać się szybkiego przerwania.

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 13/04/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Statystyki przed walką Bagieta - Daro Lew

Michał Gorzelańczyk w formule MMA jest dotychczas niepokonany. Wygrał wszystkie swoje walki, natomiast przegrywał jedynie w boksie. Podczas poprzedniej gali Prime uznał wyższość Natana Marconia, z którym przegrał już w pierwszej rundzie.

Dariusz Kaźmierczuk okazał się dużo słabszy od Marcina Majkuta, przegrywając z nim przy ostatni ostatniej gali FAME. Wcześniej dość nieoczekiwanie pokonał z kolei Norberta Gierczaka, z którym pierwotnie miał zmierzyć się właśnie Majkut. Daro Lew w ostatnim czasie przeplata lepsze pojedynki ze słabszymi, choć trzeba przyznać, że wreszcie zaczął poprawiać swój bilans.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)