200 zł za typ na drużynę z golem w Lidze Mistrzów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  / Bukmacher STS
Archiwum prywatne / / Bukmacher STS
zdjęcie autora artykułu

Czas na rewanże w 1/4 finału Ligi Mistrzów. Jak pokazały pierwsze mecze, emocji nie powinno zabraknąć, a atmosferę podgrzewa jeszcze STS. Bukmacher proponuje 200 zł bonusu za wytypowanie dowolnej drużyny z golem w ćwierćfinale Champions League.

Bonus 200 zł za wytypowanie drużyny z golem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Na wtorek i środę zaplanowano rewanżowe starcia w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów. STS przygotował 200 złotych bonusu dla graczy, którzy poprawnie wytypują drużynę z golem w jednym z nich. Promocja jest skierowana do nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto z kodem BETBONUS. Niezbędna do aktywowania oferty jest także akceptacja zgód marketingowych oraz pierwszy depozyt o wartości co najmniej 50 złotych. Na sam koniec użytkownik musi wysłać kupon SOLO lub AKO, na którym umieści typ na gola wybranej drużyny w jednym z ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Trafienie takiego zakładu jest równoznaczne z przyznaniem bonusu w kwocie 200 złotych. Szczegółowy regulamin promocji został zamieszczony na stronie bukmachera STS.

Najważniejsze zasady promocji:

  • Rejestracja z kodem BETBONUS
  • Akceptacja zgód marketingowych
  • Wpłata co najmniej 50 złotych
  • Kupon SOLO lub AKO, zawierający typ na gola wybranej drużyny w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Warto wspomnieć, że w pierwszych meczach ćwierćfinałowych bramek nie brakowało. W każdym z czterech pojedynków obie drużyny wpisały się na listę strzelców. To oznacza wyjątkowo ciekawe rewanże i sugeruje, że kolejny raz kibice mogą być świadkami wielu trafień. Zwłaszcza, że drużyny, które znalazły się w 1/4 finału Ligi Mistrzów słyną z ofensywnego usposobienia.

Oto mecze, które biorą udział w promocji:

  • FC Barcelona - PSG (wynik pierwszego meczu 3:2)
  • Borussia Dortmund - Atletico Madryt (wynik pierwszego meczu 1:2)
  • Bayern Monachium - Arsenal (wynik pierwszego meczu 2:2)
  • Manchester City - Real Madryt (wynik pierwszego meczu 3:3)

Przed meczem FC Barcelona - PSG warto dodać, że "Duma Katalonii" strzeliła przynajmniej jednego gola w sześciu, a paryżanie w ośmiu ostatnich meczach. Kolejne spotkanie, a więc Borussia Dortmund - Atletico Madryt to starcie ekip, które strzelały odpowiednio w dwóch i trzech ostatnich spotkaniach. Trzeci ćwierćfinał, a więc pojedynek Bayernu Monachium z Arsenalem, to okazja dla "Kanonierów" na przełamanie po ostatnim ligowym meczu, w którym nie udało się zdobyć gola, a dla podopiecznych Thomasa Tuchela szansa na czwarte spotkanie z bramką z rzędu. No i wreszcie hit, pomiędzy Manchesterem City a Realem Madryt, gdzie "Obywatele" strzelali w czterech, a "Królewscy w dwudziestu dziewięciu ostatnich meczach.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)