300 zł za gola AC Milanu w rewanżowym meczu z AS Romą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne /  / Bukmacher Superbet
Archiwum prywatne / / Bukmacher Superbet
zdjęcie autora artykułu

Znane są już drużyny, które zagrają w półfinałach Ligi Mistrzów, a czas poznać półfinalistów Ligi Europy. W jednym z najciekawiej zapowiadających się rewanżów AS Roma zagra z AC Milanem. Bonus 300 zł za gola "Rossonerich" oferuje bukmacher Superbet.

Bonus 300 zł za gola AC Milanu w meczu przeciwko AS Romie

W pierwszym meczu na San Siro lepsza okazała się AS Roma, która wygrała 1:0 po golu zdobytym przez Gianlucę Manciniego. To oznacza jedno - "Rossoneri" muszą zaatakować i spróbować odrobić straty. Stąd też ciekawie wygląda promocja Superbet. Bukmacher proponuje bonus 300 zł za minimum jednego gola AC Milanu.

Bonus dotyczy nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto w serwisie Superbet, podając kod promocyjny BETBONUS. Bukmacher oczekuje także akceptacji wszystkich zgód marketingowych, pierwszego depozytu o wartości co najmniej 50 złotych oraz postawienia za minimum 2 złote zakładu przedmeczowego na bramkę AC Milanu w rewanżowym meczu przeciwko AS Romie. Bonus zostanie wypłacony na konta typerów, którzy spełnią określone w regulaminie warunki oraz trafią typ na gola "Rossonerich".

Warunki bonusowe w skrócie:

  • Rejestracja z kodem BETBONUS
  • Akceptacja zgód marketingowych
  • Wpłata minimum 50 złotych
  • Zakład za minimum 2 złote na gola Milanu z Romą

Szczegółowe zasady promocji dostępne są bezpośrednio u bukmachera Superbet.

AC Milan wróci do skuteczności?

Co prawda "Rossoneri" nie zdobyli gola w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością przeciwko AS Romie, ale historia bezpośrednich pojedynków pokazuje, iż mógł być to wypadek przy pracy. Zwłaszcza, że podopieczni Stefano Piolego nie potrafili skorzystać z dobrych sytuacji. Szczególnie ciekawie przed rewanżem wyglądają statystyki. Pokazują one, iż AC Milan strzelał co najmniej jedną bramkę w 13 z 14 ostatnich meczów przeciwko AS Romie. "Rossoneri" mogą pochwalić się też niezłą skutecznością na wyjeździe, gdyż wpisywali się na listę strzelców w każdym z 15 ostatnio rozegranych pojedynków.

  • AC Milan strzelił co najmniej jednego gola w 13 z 14 ostatnich meczów przeciwko AS Romie
  • "Rossoneri" wpisywali się na listę strzelców w każdym z 15 ostatnich wyjazdowych spotkań

Mecz AS Romy z AC Milanem rozpocznie się o godzinie 21:00. Z promocji Superbet można skorzystać najpóźniej przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Źródło artykułu: zagranie.com
Komentarze (0)