Mistrz świata pójdzie siedzieć! Te słowa na długo zapamięta

Dziennikarze mirror.co.uk ujawnili szokujące informacje na temat Teda Hankey'a, dwukrotnego mistrza świata w dartach, który został skazany na dwa lata więzienia za napaść seksualną.

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Ted Hankey Getty Images / Julian Herbert / Na zdjęciu: Ted Hankey
54-letni Ted Hankey został aresztowany 16 września 2021 roku, sześć dni po przestępstwie, które miało miejsce w Cheshire.

Ofiara zgłosiła napaść, ale początkowo mężczyzna nie przyznawał się do winy. Sęk w tym, że zebrane dowody (w tym także wideo) mocno go obciążały.

54-latek przyznał się do winy przed Sądem Pokoju w Warrington w zeszłym miesiącu. W czwartek został skazany na dwa lata więzienia w Chester Crown Court.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: absurdalna scena! Zobacz, co wymyślił ten "cwaniak"

- Naprawdę wierzyłeś, że nikt jej nie uwierzy, dopóki nie pokazano ci obciążających dowodów. Traktowałeś ją jako przedmiot swoich własnych obrzydliwych i dewiacyjnych pragnień seksualnych - mówił mu sędzia Everett, gdy wydawał wyrok.

- Twoje użalanie się nad sobą z powodu utraty statusu i możliwości zarabiania pieniędzy. Jestem pewien, że już nigdy nie zagrasz w rzutki w telewizji - dodał.

Prokuratura złożyła wniosek o zakaz zbliżania się Hankeya do kontaktu z jego ofiarą, który został wydany na czas nieokreślony.

Hankey to angielski były zawodowy gracz w darta. Jest dwukrotnym mistrzem świata (Lakeside w 2000 i 2009 roku).

Czytaj także:
Grzegorz Lato zaskoczył po losowaniu. "Grupa z Katarem byłaby trudniejsza"
Polska poznała rywali na MŚ w Katarze! Mocna grupa i wielkie emocje

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×