Luke Littler, znany jako "The Nuke", poprawił co prawda wynik w części dotyczącej rozpoznawania zagrożeń - zdobył 44 punkty na 75 możliwych, czyli dokładnie tyle, ile potrzeba do zaliczenia.
Niestety, w części z pytaniami wielokrotnego wyboru zaliczył regres - zamiast wymaganych 43 punktów zdobył tylko 41 (poprzednio miał 45), co oznacza niezdanie całego testu.
ZOBACZ WIDEO: Zaszaleli! Tak Turcy zaprezentowali polskiego piłkarza
Mistrz darta, który niedawno zdobył MBE (oznaczenie Orderu Imperium Brytyjskiego) i triumfował w World Matchplay, nie ukrywał frustracji. Na Instagramie opublikował zdjęcie z wynikami testu i podpisem: "Piąty raz i liczymy dalej...".
Littler otwarcie dzieli się swoimi mękami a internauci - w tym znajomi - nie szczędzą mu uszczypliwości.
W programie "Celebrity Gogglebox" jego przyjaciel, znany streamer AngryGinge, żartował z Littlera, mówiąc:
- Masz za sobą tytuły, trofea i kontrakty sponsorskie, a nie potrafisz zdać testu na prawo jazdy.
Sam Littler tylko się zaśmiał. Humor go nie opuszcza, choć sytuacja w kontekście starań o uprawnienia do prowadzenia pojazdów nie jest wcale wesoła.