ELEAGUE Major Boston 2018: ScreaM i Happy to za mało. EnVyUs odpada z turnieju

W piątym meczu czwartego dnia ELEAGUE Major Boston 2018 w Counter-Strike: Global Offensive zmierzył się zespoły Quantum Bellator Fire oraz EnVyUs. Spotkanie było bardzo zacięte. Ostatecznie to francuska drużyna odpadała z turnieju.

Michał Mielnik
Adil Benrlitom Materiały prasowe / ESL / Na zdjęciu: Adil Benrlitom
Początek spotkanie zdecydowanie należał do EnVyUs. Na półmetku pierwszej połowy Francuzi prowadzili 7:1 i wszystko wskazywało na to, że piąte spotkanie dnia zakończy się bardzo szybko. Do przerwy utrzymało się wysokie prowadzenie francuskiego teamu i ostatecznie pierwsza część zakończyła się wynikiem 10:5.Po zmianie stron Rosjanie przypomnieli o sobie zawodnikom EnVyUs i rozpoczęli swój marsz o powrót do meczu. Dziewięć wygranych rund z rzędu sprawiło, że QB Fire wyszło na dwupunktowe prowadzenie. Francuzi próbowali jeszcze reagować poprzez dopisanie do swojego konta dwóch kolejnych punktów, jednak na niewiele to się zdało. Quantum Bellator Fire ostatecznie wygrał 16:12 i zawalczy o fazę grupową ELEAGUE Major Boston 2018 z drużyną AVANGAR. EnVyUs odpadło z turnieju z rekordem 1:3 (1 wygrana, 3 przegrane). Najlepszym zawodnikiem spotkania został Adil "ScreaM" Benrlitom.

Damien "maLeK" Marcel 5-22 -17 35.7 57.1% 0.47

Transmisję z turnieju będzie można oglądać z polskim komentarzem między innymi w telewizji na kanale Sportklub oraz na oficjalnym kanale (kliknij  TUTAJ).

Informacje o dostępności kanału Sportklub w twojej sieci kablowej/platformie cyfrowej znajdziesz TUTAJ.