ELEAGUE Major Boston 2018: Virtus.pro bezradne w pojedynku z underdogiem

W drugim spotkaniu pierwszego dnia ELEAGUE Major Boston w grze Counter Strike: Global Offensive oglądaliśmy Virtus.pro mierzące się z zaskoczeniem kwalifikacji - Quantum Bellator Fire. Rosyjska formacja ponownie zdziwiła wygrywając 16:3 z Polakami.

Aleksandra Hejna
Jarosław Jarząbkowski ESL / Helena Kristiansson / Na zdjęciu: Jarosław Jarząbkowski
To miał być początek dobrej gry Virtus.pro w tym roku. Tak się jednak nie stało, bo na przeszkodzie stanęła rosyjska formacja Quantum Bellator Fire. Nie takiej gry oczekiwali widzowie polskiego CS'a. Nasza drużyna już w pierwszym spotkaniu zawiodła, ale ma jeszcze szansę na awans w następnych meczach.

Quantum Bellator Fire 16:3 Virtus.pro [de_cache]

Zawodnicy Quantum Bellator Fire rozpoczęli spotkanie po stronie atakującej. Wygrywając rundę pistoletową zdołali zdobyć kolejnych kilka by wyjść na prowadzenie 6:0. W pierwszej połowie gracze Virtus.pro odpowiedzieli zaledwie trzy razy, a połowa zakończyła się zaskakującym wysokim prowadzeniem rosyjskiej formacji 12:3.

Po zmianie stron to nadal ekipa Quantum Bellator Fire dominowała co przełożyło się na wynik 16:3 i szybkie zakończenie tego spotkania. Gracze Virtus.pro w tym spotkaniu nie istnieli.

Dla Quantum Bellator Fire jest to pierwsze zwycięstwo i trafią oni do koszyka wygranych z rezultatem 1W/0L. Zaś Virtus.pro z pierwszą porażką zostanie umieszczone w koszyku przegranych ze statystykami 0W/1L.

Wiktor "TaZ" Wojtas 7-16 -9 53.4 57.9 proc. 0.46

Transmisję z turnieju można oglądać z polskim komentarzem między innymi w telewizji Sportklub oraz na oficjalnym kanale Twitch: https://www.twitch.tv/gamertv_pl

Informacje o dostępności kanału Sportklub w twojej sieci kablowej/platformie cyfrowej znajdziesz TUTAJ.

Czy Virtus.pro zdoła awansować do fazy pucharowej Majora?