ELEAGUE Major Boston 2018: walka regionu CIS na plus dla Quantum Bellator Fire

Drugi dzień ELEAGUE Major Boston 2018 w Counter Strike: Global Offensive rozpoczął się od spotkania pomiędzy Gambit a Quantum Bellator Fire. Rosyjska formacja okazała się lepsza, notując już drugie zwycięstwo w tej fazie turnieju.
Aleksandra Hejna
Materiały prasowe / Helena Kristiansson / Na zdjęciu: rywalizacja zawodników w esporcie

Mundial 2018: newsy, wideo, zdjęcia, ciekawostki, quizy i wiele więcej. Sprawdź serwis na MŚ!
Gambit do spotkania z Quantum Bellator Fire przystępowało po zwycięstwie nad Natus Vincere (16:5). Rosyjska formacja z kolei swój pierwszy pojedynek rozegrała przeciwko Virtus.pro, z którym bezproblemowo sobie poradziła, wygrywając 16:3.

Quantum Bellator Fire 19:16 Gambit [de_inferno]

Ekipa z Rosji zmagania rozpoczęła po stronie broniącej. Udana runda pistoletowa przyniosła im kolejny punkt i prowadzenie 2:0. Kazachska formacja przechodząc do ofensywy zdołała wykonać kilka udanych ataków. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem graczy z Quantum Bellator Fire (9:6).

Po zmianie stron to Gambit zdołało zgarnąć rundę pistoletową, która pozwoliła im na zdobycie następnych czterech punktów. Tym samym ekipa z Kazachstanu wysunęła się na prowadzenie 11:9. Quantum Bellator Fire zaczęło rozgrywać udane ataki i walczyło o wygraną do samego końca, ale ostatnie regulaminowe rundy należały do Gambit, które odrobiło straty i doprowadziło do dogrywki (15:15).

W dogrywce to rosyjska drużyna dominowała i zdołała wygrać to spotkanie 19:16.

Rustem "mou" Telepov 18-24 -6 53.7 71.4 proc. 0.79

Transmisję z turnieju można oglądać z polskim komentarzem między innymi w telewizji Sportklub oraz na oficjalnym kanale Twitch: https://www.twitch.tv/gamertv_pl

Informacje o dostępności kanału Sportklub w twojej sieci kablowej/platformie cyfrowej znajdziesz TUTAJ.