ELEAGUE Major Boston 2018: zawodnicy FaZe odrobili straty i pokonali SK Gaming

W kolejnym spotkaniu trzeciego dnia fazy grupowej ELEAGUE Major Boston 2018 zawodnicy FaZe Clan odrobili straty i pokonali SK Gaming 16:12. Zawodnikiem meczu został Ladislav "GuardiaN" Kovács.

Michał Mielnik
Nikola NiKo Kovač z pucharem za zwycięstwo w turnieju ESL One New York 2017 Materiały prasowe / ESL / Na zdjęciu: Nikola NiKo Kovač z pucharem za zwycięstwo w turnieju ESL One New York 2017.
Piątym meczem trzeciego dnia fazy grupowej ELEAGUE Major Boston 2018 był pojedynek dwóch faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. Obecnie najlepszy zespół na świecie SK Gaming zmierzył się z drugą drużyną - FaZe Clan. Początek spotkania należał do Brazylijczyków. Na półmetku pierwszej połowy zawodnicy prowadzeni przez Gabriela "FalleN" Toledo prowadzili 8:1. Następnie to zawodnicy europejskiego mixu zdołali ugrać cztery rundy, a ostatecznie do przerwy mieliśmy wynik 10:5. Po zmianie stron to zawodnicy Finna "karrigan" Andersena wzięli się za odrabianie strat. Początkowo wygrali osiem rund z rzędu, następnie jeszcze trzy. Zawodnicy FaZe Clanu przechodzą do fazy pucharowej turnieju w Bostonie, z kolei SK rozegra w poniedziałek co najmniej jedno spotkanie.

Håvard "rain" Nygaard 14-19 -5 64.8 60.7 proc. 0.88

Transmisję z turnieju będzie można oglądać z polskim komentarzem między innymi w telewizji na kanale Sportklub oraz na oficjalnym kanale Twitch: www.twitch.tv/gamertv_pl/.

Informacje o dostępności kanału Sportklub w twojej sieci kablowej/platformie cyfrowej znajdziesz [urlz=/sportklub/providers]TUTAJ.

[b]ZOBACZ WIDEO: Nie dla Counter Strike'a na igrzyskach. "Jest mniej brutalny, niż boks"