KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

T-Mobile Liga Akademicka: niespodzianki w ćwierćfinałach Overwatcha

W ćwierćfinałach T-Mobile Ligi Akademickiej w Overwatch doszło do kilku niespodzianek. Dwóch faworytów odpadło już na tym etapie.
Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł
Logo rozgrywek w grę Overwatch w T-Mobile Lidze Akademickiej Materiały prasowe / T-Mobile Liga Akademicka / Logo rozgrywek w grę Overwatch w T-Mobile Lidze Akademickiej

Jako pierwsi w walce o najlepszą czwórkę zmierzyli się Konstruktorzy z Politechniki Warszawskiej i Rekiny z Akademii Morskiej w Szczecinie. Było to jednostronne starcie, reprezentanci warszawskiej uczelni wygrali 4:0.

W kolejnym spotkaniu doszło do akademickich derbów Krakowa -  zwycięzcy grupy B, Jagiellonowie z Uniwersytetu Jagiellońskiego, zmierzyli się ze Smokami z Politechniki Krakowskiej (druga drużyna grupy A). Zdecydowanymi faworytami byli reprezentanci UJ, ale to Smoki zwyciężyły 3:1 i awansowały do półfinału.

Herosi z Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu zagrali przeciwko Bykom z Politechniki Wrocławskiej. Oni również sprawili niespodziankę i pokonali faworyzowanych przeciwników 3:1.

W ostatnim pojedynku faworyci całej ligi, AGHresorzy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, nie dali najmniejszych szans Wikingom z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Wygrali 4:0 i tym samym utrzymują passę zwycięstw bez przegranej mapy. Dla drużyny Filipa "Filipsingera" Szostka to szesnaste z kolei takie spotkanie.

W półfinałach zobaczymy pary: Konstruktorzy - Herosi oraz AGHresorzy - Smoki. Oba pojedynki odbędą się 24 kwietnia, pierwszy o godzinie 18:00, a drugi o 19:30.

Czy Herosi bądź Smoki zaskoczą i zobaczymy jeden z tych zespołów w finale?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
https://ow.ligaakademicka.pl/
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×