Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

League of Legends: Europa zmierzy się z Ameryką w ramach Rift Rivals

W dniach 5-7 lipca najlepsze drużyny z Europy i Ameryki Północnej zmierzą się ze sobą podczas Rift Rivals 2018. Zespoły walczyć będą o zupełnie nowe trofea Rift Rivals.

Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł
Champion Teaser Irelii YouTube / League of Legends / Champion Teaser Irelii
Rift Rivals to seria turniejów, które odbywają się w lipcu danego roku, począwszy od 2017. Rozgrywki podzielone są na podstawie regionów, które będą ze sobą rywalizować. W tym roku prezentują się następująco: - Południowo-wschodnia Azja, Japonia, Oceania - Wietnam, Wspólnota Niepodległych Państw, Turcja - Brazylia, Północna Ameryka Łacińska, Południowa Ameryka Łacińska - Ameryka Północna i Europa - Korea Południowa, Chiny, Taiwan/Hong-Kong/Makau.

Mecze pomiędzy Europą a Ameryką rozpoczną się 5 lipca o godzinie 21:30. Zespoły, które będą reprezentowały dany region to:
Europa: Fnatic, G2 Esports, Splyce
Ameryka Północna: Team Liquid, 100 Thieves, Echo Fox.

Podczas fazy grupowej drużyny grają każdy z każdym do jednego zwycięstwa. Finały będą rozegrane w systemie do dwóch zwycięstw (BO3). Całe wydarzenie odbędzie się w studiu NA LCS, Los Angeles, Kalifornia.

W tym roku nagrodą będą po raz pierwszy specjalne trofea Rift Rivals. Kryształy w pięciu różnych kolorach symbolizują rywalizację między danymi regionami, a emblematy pokazują, kto aktualnie dominuje. Regiony, które zwyciężą w tegorocznej edycji otrzymają takie trofea na rok czasu, aby móc szczycić się swoją wyższością nad największymi rywalami.
Trofea Rift Rivals 2018 Trofea Rift Rivals 2018
ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Odwiedziliśmy muzeum mistrzostw świata w Moskwie
Czy Europa zdominuje Amerykę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
https://eu.lolesports.com
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×