KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Oficjalnie: znamy piątego gracza AGO Esports!

W ubiegłym tygodniu Michał "snatchie" Rudzki opuścił szeregi AGO Esports i przeszedł do legendarnej organizacji Virtus.pro. W poniedziałek poznaliśmy jego następcę.

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Grzegorz 'Szpero' Dziamałek nowym zawodnikiem AGO Esports Materiały prasowe / Adrian Choduń/AGO Esports / Grzegorz 'Szpero' Dziamałek nowym zawodnikiem AGO Esports.
Nowym snajperem AGO Esports został Grzegorz "Szpero" Dziamałek, który transferem definitywnym żegna się z Team Kinguin. Tym samym został on piątym zawodnikiem "Jastrzębi", ponieważ w ubiegłym tygodniu do Virtus.pro przeszedł Michał "Snatchie" Rudzki.

Po odejściu Rudzkiego drużyna rywalizująca w grze Counter-Strike: Global Offensive pozostała bez głównego snajpera. Najpoważniejszym i tak naprawdę jedynym odpowiednim kandydatem na to stanowisko był właśnie "Szpero", który od dłuższego czasu był rezerwowym w swoim dotychczasowym zespole - Team Kinguin.

- Cieszę się niezmiernie z dołączenia do AGO, Szpero. Jest to bardzo przemyślane posunięcie, jakie zapewni drużynie nie tylko wysoki poziom umiejętności, ale również duże doświadczenie i co równie ważne wysoki, a jeśli nie wyższy głód zwycięstwa. Grzegorz to utalentowany zawodnik o dużym szacunku na scenie i wysokiej rozpoznawalności w mediach oraz dobrej reputacji, a więc w pełni godzien noszenia barw klubowych Jastrzębi - powiedział Jakub Szumielewicz, CEO AGO Esports za pośrednictwem Facebooka.

Obecny skład AGO Esports: 
Damian "Furlan" Kisłowski
Dominik "Gruby" Świderski
Tomasz "Phr" Wójcik
Grzegorz "Szpero" Dziamałek
Mateusz "Toao" Zawistowski

Mikołaj "Minirox" Michałków - trener

ZOBACZ WIDEO Michał Krupiński o udanej wyprawie Andrzeja Bargiela: Inspiracja dla milionów Polaków
Czy "Szpero" będzie wzmocnieniem AGO Esports?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×