Games Clash Masters. Blisko 80 tys. dolarów do wygrania

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Games Clash Masters / Gdynia Arena
Materiały prasowe / Games Clash Masters / Gdynia Arena
zdjęcie autora artykułu

Games Clash Masters odbędzie się w dniach 28-30 września w Gdynia Arena. Osiem zespołów z Europy powalczy o pulę nagród, która wynosi prawie 80 tys. dolarów.

W tym artykule dowiesz się o:

Już 28 września rozpoczną się zmagania w ramach Games Clash Masters. We wszystkich piątkowych pojedynkach polskie formacje zmierzą się z zagranicznymi zespołami. Tym sposobem każda z rodzimych drużyn będzie mogła liczyć na fanów, którzy będą ich wspierać w Gdynia Arena.

Zespoły będą walczyć o pulę nagród w wysokości blisko 80 tys. dolarów. Pula zostanie rozdysponowana w ten sposób, aby każda z drużyn zainkasowała pieniądze na swoje konto. Podział prezentuje się następująco:  1. miejsce 50.000$, 2. miejsce 20.000$, 3.-4. miejsce 8.000$, 5.-8. miejsce 1000$.

Do prowadzenia sceny został wyznaczony Maciej "Sawik" Sawicki. Za relacje i wywiady odpowiedzialna będzie Wiki "Vikivi" Wójcik. Spotkania będą komentować dwa duety. W skład pierwszego wchodzą Adam "Destru" Gil i Olek "vuzzey" Kłos, natomiast druga para to Łukasz "Hermes" Pożyczek oraz Mateusz "HaX" Ogonowski. Za stołem analizy stanie Damian "MdN" Kisielewski i Sebastian "dark" Babiński, a prowadzącym będzie Andrzej "Śledziu" Śledź.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Show Milika! Zdobył dwa gole i miał udział przy trzecim [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Źródło artykułu: