Transfery. LCS. "Zven" jednak nie wraca do Europy. Duńczyk związał się z Cloud9

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / RIOT Games / Na zdjęciu: Jesper 'Zven' Svenningsen
Materiały prasowe / RIOT Games / Na zdjęciu: Jesper 'Zven' Svenningsen
zdjęcie autora artykułu

Karuzela transferowa w League of Legends trwa w najlepsze także za oceanem. Jednym z głośniejszych nicków na amerykańskiej scenie był Jesper "Zven" Svenningsen. Duńczyk łączony był nawet z powrotem do Europy. Ostatecznie związał się jednak z Cloud9.

Duński marksman - Jesper "Zven" Svenningsen opuścił Europę w 2017 roku. Wówczas przeniósł się z G2 Esports do Team SoloMid, który reprezentował do listopada bieżącego roku.

Czytaj także: Transfery. LEC. Patryk "Mystiques" Piórkowski odchodzi z Excel

Minione lata dla Team SoloMid były jednak sporym rozczarowaniem. Organizacja, której celem jest dominacja na amerykańskiej scenie, dwa lata pod rząd nie zdołała nawet awansować na mistrzostwa świata. W związku z takim obrotem spraw nie powinno więc dziwić, że dochodzi w niej do zmian personalnych.

Czytaj także: Transfery. LEC. Oficjalnie: "Broxah" przechodzi z Fnatic do Teamu Liquid

"Zven" swoją karierę kontynuować będzie w Cloud9, gdzie zastąpi legendę organizacji - "Sneaky'ego". W związku z takim obrotem spraw, pod znakiem zapytania stają dalsze losy Amerykanina, który nie ma zamiaru siadać na ławkę rezerwowych i najprawdopodobniej będzie szukał możliwości gry w innych zespołach.

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio #8: Iga Baumgart-Witan. Baba nie do zajechania

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Cloud9 zdoła awansować na przyszłoroczne Worldsy?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)