Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Nowy projekt na polskiej scenie - CastNation. "To furtka dla osób, którym marzy się kariera komentatorska"

W styczniu na polskiej scenie rusza nowa akademia komentatorska. Przedsięwzięcie będzie nosić nazwę CastNation i ma na celu zrzeszanie zarówno doświadczonych casterów, jak i osoby, które będą dopiero stawiać swoje pierwsze kroki w komentowaniu.
Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
logo CastNation Materiały prasowe / Na zdjęciu: logo CastNation

Zwierzchnicy projektu CastNation chcą, by w przyszłości ich marka była rozpoznawalna na polskiej scenie, a ponadto, by otwierała raczkującym casterom drzwi do świata esportu. Głównym celem jest również zrzeszanie znających się na fachu osób, którzy obejmą obsadę komentatorską na wielu znaczących wydarzeniach w naszym kraju, jednocześnie umożliwiając rodzimym obserwatorom sportów elektronicznych przeżywanie emocji w doskonałej jakości. Do innych celów, które stawia sobie CastNation należy zbudowanie i utrzymanie dobrego PR-u marki, aby wśród organizatorów zawodów i sponsorów być organizacją znaną ze swojej rzetelności i uczciwości.

Czytaj także: Esport. Ty też możesz zagrać w reprezentacji Polski. PZPN tworzy kadrę w PES-a

- Nasz projekt to furtka dla osób, którym marzy się kariera komentatorska – powiedział Szymon “Majki” Sychta, CEO CastNation. – W Polsce jest wielu młodych, perspektywicznych ludzi, którzy chcieliby zaistnieć na scenie jako casterzy. Wraz z Michałem postanowiliśmy stworzyć tę inicjatywę, by zapewnić tym osobom warunki do rozwoju, choćby poprzez szkolenia z profesjonalistami.

Majki nie zdradza jeszcze kogo ma na myśli używając słowa "profesjonaliści", jednak sprawę delikatnie naświetla drugi z założycieli marki – Michał "Hyczka" Hyczkiewicz – W chwili obecnej możemy zdradzić tylko, że porozumieliśmy się z kilkoma znanymi komentatorami oraz markami. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się dopiąć projekt na ostatni guzik i niedługo potem CastNation stanie się nowym trendem na polskiej scenie esportowej.

ZOBACZ WIDEO PGA 2019. "Rock": Riot Games jest na topie nie tylko wśród esportowców, ale i wśród zwykłych graczy

Czytaj także: Arcane Wave - nowa polska organizacja esportowa wyłącznie dla kobiet

Projekt wystartuje już w styczniu, zatem pozostaje nam czekać, aż założyciele tej marki postanowią odkryć kolejne karty i dostarczyć nam więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×