League of Legends. LEC. "Jankos" na dłużej w G2 Esports. Dywizja LoLa przedłużyła kontrakty

Do 2022 roku przedłużyli swoje umowy wszyscy gracze dywizji League of Legends G2 Esports, w tym Marcin "Jankos" Jankowski. To najdłużej grająca tym samym składem organizacja w LEC.

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
'Jankos' oraz 'Wunder' i 'Perkz' w tle Materiały prasowe / Michał Konkol/Riot Games / Na zdjęciu: 'Jankos' oraz 'Wunder' i 'Perkz' w tle
Najlepsza drużyna League of Legends ostatnich lat w Europie najprawdopodobniej pozostanie w niezmienionym składzie aż do końca 2022 roku. G2 Esports ogłosiło bowiem właśnie przedłużenie umów z całym rosterem oraz sztabem szkoleniowym.

Dotychczasowe umowy obowiązywały o rok krócej.

- Czujemy niesamowitą dumę za każdym razem, gdy nasi partnerzy, gracze i fani decydują się  z nami pozostać na przez kolejne lata - powiedział Carlos "Ocelote" Rodriguez, właściciel organizacji cytowany przez oficjalną stronę zespołu. - Odnowienie umów podkreśla, jak wielki związek mamy z naszymi graczami i z pewnością daje nam to poczucie dumy  - dodał.

ZOBACZ WIDEO: Kolarstwo. Tour de Pologne pierwszym wyścigiem etapowym w sezonie. "Zgłaszają się wielkie nazwiska!"

G2 tym samym staje się symbolem stabilności w europejskim League of Legends. Najkrócej w zespole są bowiem Mihael "Mikyx" Mehle oraz Rasmus "Caps" Winther, którzy do organizacji dołączyli wraz z końcem 2018 roku. Symbolem teamu pozostaje Luka "Perkz" Perković, będący w zespole już piąty rok.

"Jankos" do ekipy "Samurajów" dołączył w grudniu 2017 roku. Polak w barwach G2 święcił swoje największe sukcesy w karierze jak trzykrotne mistrzostwo Europy, czy wicemistrzostwo świata. Był także wybrany najbardziej wartościowym graczem LEC. Wcześniej natomiast reprezentował takie drużyny jak H2K czy ROCCAT Team.

Organizacja przy okazji przedłużyła również umowy ze swoimi rosterami w Rainbow Six oraz Rocket League.

Czytaj także:
Valorant. Debiutancka wygrana "PaTiTka" już w pierwszym turnieju! G2 Esports najlepsze w Vitality European Open
Ekstraklasa Games. Niesamowity "El Polako"! Imponujący triumf na Xbox One

Czy G2 Esports zdoła zwyciężyć letni split LEC 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×