KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Już wkrótce wystartują wiosenne rozgrywki wyścigów Formuły 1 w PLE.GG F1 Cup

Kolejne sezon wirtualnych wyścigów F1 przed nami! Z piskiem opon fanów wyścigowych ogłaszamy nowe rozgrywki PLE.GG F1 Cup.
Sławomir Serafin
Sławomir Serafin
Polska Liga Esportowa WP SportoweFakty / Polska Liga Esportowa

Do rywalizacji zaproszenie otrzymało 10 kierowców, biorących udział w poprzednim sezonie. Kolejni kierowcy, którzy walczyć będą o najwyższe miejsca, wyłonieni zostaną na podstawie czasów osiągniętych na 3 torach:

Silverstone - sucho
Hiszpania - sucho
Austria - mokro

Zawodnicy nagrywają swój “point of view” i dostarczają zdobyte czasy wraz z prezentującym wyścigi filmem. Liczy się suma czasów osiągniętych przez kierowcę na trzech torach. Najlepsze 10 czasów wchodzi do ligi, reszta wyników zostanie uwzględniona na liście rezerwowej.

Pula nagród, o którą rywalizować będą najlepsi wynosi 5 000 złotych!

Start sezonu zaplanowany jest na 23 kwietnia, podczas którego rozpocznie się pierwsza z dwunastu kolejek. Planowane zakończenie przypada na 9 lipca.

"Drugi sezon rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej to 12 wyścigów, pełnych simracingowych emocji. PLE GG F1 CUP 2021 to rywalizacja na najwyższym poziomie. Bardzo cieszę się, że agencja ProMasters League została po raz drugi obdarzona zaufaniem przez Polską Ligę Esportową, za co pragnę wielce podziękować. Jako koordynator rozgrywek, liczę na sezon pełen wrażeń i emocji!" - mówi Mikołaj Palimąka, CEO ProMasters League
Zeszły sezon pokazał dominację kierowcy McLarena - Tomasza Poradzisza. Jaki zawodnik będzie dominował w tym roku?

PLE.GG F1 Cup PLE.GG F1 Cup

F1 pokazuje zdecydowanie realistyczne podejście do torów, oprawy wizualnej i trójwymiarowości, która daje poczucie adrenaliny prawie jak na prawdziwych wyścigach! Transmisja odbęcie się na kanale twitch.tv/ple_gg, gdzie specjaliści przeprowadzą oglądających po mechanice wyścigów oraz opowiedzą o wybranych torach.

DISCORD ROZGRYWEK F1

FORMULARZ REJESTRACJI

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×