KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

PLE.GG - podsumowanie tygodnia 30.04

Jesteśmy na półmetku wiosennych rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej. Przedstawiamy wyniki meczów Counter-Strike: Global Offensive z PGE Dywizji Mistrzowskiej oraz LOTTO Dywizji Profesjonalnej i spotkań Valorant w PLE.GG Nations Circuit.
Sławomir Serafin
Sławomir Serafin
kadr z gry Counter-Strike Facebook / Na zdjęciu: kadr z gry Counter-Strike

PGE Dywizja Mistrzowska 5. kolejka

W najciekawszym meczu kolejki Mad Dog's PACT pokonało Izako Boars. Aktualni mistrzowie, wzmocnieni nowym zawodnikiem, przełamali niewielką serię porażek i wracają do gry o pierwsze miejsce w tabeli. Na półmetku rundy wiosennej sytuacja nadal jest płynna, zwłaszcza że Wisła i Izako Boars mają zaległe spotkanie do rozegrania. Zwycięstwo jednej z tych drużyn umieści ją w bezpośrednim sąsiedztwie liderów i pozwoli walczyć o tytuł.

Tak prezentuje się aktualna tabela ligi


Najlepsze zagrania tej kolejki:

Tutaj można znaleźć szczegółowe statystyki graczy ze wszystkich spotkań PGE Dywizji Mistrzowskiej.

LOTTO Dywizja Profesjonalna 6. kolejka
 
Szósta kolejka przyniosła zmiany na pozycji lidera, gdyż niepokonany do tej pory Team ESCA uległ ambitnym graczom z Tarczyński Protein Team. Dzięki temu na pierwsze miejsce awansował równo grający zespół M1 Eden. Swoje pierwsze punkty w tej rundzie zdobył zespół Moonday Games, któremu udało się pobić pechowy team TP X Monster.  


Tabela ligi


PLE.GG Valorant Nations Circuit 2. kolejka

Liga Valoranta się rozkręca a polski zespół Mad Dog's PACT Valorant wyrasta na jej lidera po pewnym zwycięstwie nad eSuba. Na drugie miejsce wysunęła się inna rodzima drużyna, XPG Invicta, której udało się pokonać Nexus Gaming. Dwa pozostałe polskie teamy z tej ligi, Avez i Illuminar, niestety nadal bez dorobku punktowego.


Aktualna tabela ligowa

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×